Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Зараз далеко не гордість: у Кременчуці вказують про стан відомих зупинок, які можна було б оновити

28 лютого 2024 14:45

Фото.

Днями до «Кременчуцької газети» надійшов лист від містянина-читача, у якому він надав слушні зауваження щодо стану зупинок громадського транспорту у нашому місті. Наприклад, якщо одні з них не так давно встановлені, уже стали самим каркасом (адже їх встигли розбити), то інші не ремонтуються і не оновлюються по пів десятиліттями.

Для прикладу, містянин згадує про зупинку ім. Андрія Ізюмова.

«Як кажуть, зробили для людей. Дизайн, наскільки відомо, розробляла Оксана Бойко. Але якийсь ідіот розбив панель. Якби не було герба, відновити було б простіше. Хоча хто відновить? На багатьох зупинках залишилися тільки дахи (для прикладу, «Раківка» , «Кострома», неподалік будинку купця Чуркіна.) Можливо, крім графіка руху, варто було б коротко вказати, наприклад: «Ізюмов Андрій - купець першої гільдії, меценат, вивів породу голубів «Крюківський» і т.д.

Взагалі, зупинки в Крюкові залишилися з 50-70-х роках минулого століття. Якщо не можна їх сьогодні замінити, то хоч лавочки виправити. Залишилося по одній-дві планки. до них місцеві д@@@@и виявили люту ненависть: зривали, наклеювали оголошення, показували свою грамотність. В основному в написанні матюки. Потім і самі стенди зірвали. Якась невгамовна тяга: - ламати, трощити. Особливо дико на тлі розмов про наш шлях до Європи. І в Азії такого вандалізму немає», - пише небайдужий.

Та демонструє фото: зупинки «Залізничний вокзал» у напрямку до центру, зупинки неподалік будинку купця Чуркіна (На протилежному боці ДІМ ЧУРКІНА), яким пишається (пишався) Крюків, зупинка «Стадіон» (у напр. центру) - щиток зірвано, зупинка «Центр» (сьогодні не відремонтуєш?), зупинка «Кострома» (залишився тільки дах).

Нагадаємо, Три зупинки у Кременчуці капітально ремонтують, ще три чекають своєї черги

Рекламні тумби на електроопорах заборонені, але у Кременчуці було по-іншому: ними опікувалася дружина першого віцемера Пелипенка

 

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися