Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 27 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Заступник голови Полтавської облради Холод програв суд директору «Візита» Мельнику

 

10 октября 2019 14:00

Тепер він має спростувати недостовірну інформацію і сплатити кошти опоненту.

Днями в Крюківському райсуді Кременчука завершилося слухання справи за позовом директора ПТК «Візит» Олександра Мельника до першого заступника голови Полтавської облради Євгенія Холода, Полтавської облради про визнання неправомірних дій, які полягають в порушенні основоположних і конституційних прав людини.  Суть позову полягала в тому, що рада прийняла звернення обласної ради до Вищої ради суддів та виступ депутата Холода на сесії, у якому він нібито зачепив гідність підозрюваного О.Мельника.

У позові мова йде про виступ Євгена Холода перед облрадою з приводу резонансної справи вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводсьбкого райсуду Олександра Лободенка та ухвалення радою рішення «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вищої ради правосуддя щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В.». Причина такої вимоги – рішення судді про зміну запобіжного заходу на домашній арешт пана Мельника

Серед позовних вимог О.Мельника – відшкодування моральних збитків двома мільйонами гривень: по одному від депутата (за виступ 14 липня 2017 року) та від ради загалом (за ухвалення рішення всім корпусом). 

Суд розглядав справу не місяць та не два, а більше року. Відповідач Євген Холод у зал засідань не з'являвся, але право представляти його інтереси він надав адвокату Руслану Ульянову (депутата Кременчуцької міськради, радника мера Кременчука Малецького із юридичних питань).

О.Мельник виступав у засіданні через прямий зв’язок із СІЗО.

Після заслуховування справи суддя Крюківського районного суду Кременчука Сергій Сьоря ухвалив рішення в задоволенні позовних вимог О.Мельника до Полтавської обласної ради - відмовити.

Позовні вимоги О.Мельника до Є.Холода - задовольнити частково. Суд вирішив визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію О.Мельника, інформацію, поширену паном Холодом під час виступу на пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради.

Суд зобов`язав Є.Холода після набрання даним рішенням суду законної сили, спростувати недостовірну інформацію, поширену під час виступу на пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради, шляхом проголошення перед депутатами Полтавської обласної ради, в залі пленарних засідань Полтавської обласної ради, на черговому пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради, наступного тексту: «Повідомляю, що поширена... (далі сама недостовірна інформація) мною, Євгеном Холодом, під час виступу на пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради інформація, а саме: «далі сама недостовірна інформація» - є недостовірною.

Суддя вирішив стягнути із пана Холода на користь пана Мельника на відшкодування завданої моральної шкоди – 10 тис грн.

У задоволенні інших позовних вимог - відмовити.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука Полтавської області протягом тридцяти днів з дня складення повного рішення суду.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться