Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Засудили кременчужанина, який кілька разів виносив із «Аврори» одну і ту ж косметику


21 июня 2019 13:15

 

Автозаводський районний суд засудив кременчужанина, який двічі виносив косметику та інші речі із магазину і попався на третій раз.

Мова йде про магазин «Аврору», що по вул. Небесної Сотні у нашому місті.

Як сказано у судовому реєстрі, 30 березня о 14.50, діючи з прямим умислом та з корисливих спонукань викрав з полиць магазину три чоловічих дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 170,97 грн, два чоловічих дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 113,76 грн, два жіночі дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 102,98 грн, три жіночих дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 161,25 грн, два креми для обличчя «Ziaja» вартістю 93,00 грн., два креми для обличчя «Ziaja» оливкові вартістю 115,34 грн. Після чого з місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим майном розпорядився на власний розсуд, завдавши матеріальної шкоди на загальну суму 757,30 грн. 

Продовжуючи свою злочину діяльність наступного дня  о 14.00, перебуваючи в цьому ж магазині, таємно і повторно викрав з полиць магазину «Аврора»  два чоловічих дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 113,76 грн, один жіночий дезодорант-стік «Rexona» вартістю 51,49 грн,  один дезодорант-стік «Rexona» вартістю 51,49 грн, два жіночих дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 107,50 грн. Після чого з місця вчинення правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив матеріальної шкоди на загальну суму 324,24 грн.

Цього ж дня через 30 хв після скоєного завітав до цього ж магазину та виніс пасту зубну вартістю 41,65 грн, два жіночі дезодоранти-стіки «Rexona» вартістю 107,50 грн,  крем для обличчя «Ziaja» вартістю 46,50 грн, крем для обличчя «Ziaja» натуральний оливковий вартістю 57,67 грн, блокнот недатований в клітинку 336 аркуші вартістю 65,96 грн. Загальну вартість майна, яке намагався викрасти, становить 319,28 грн. Проте, хоча виконав всі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, його зупинили працівники на виході з магазину з викраденим майном.

Свою вину у скоєні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю, пояснивши обставини, що відповідають вступній частині вироку.

Потерпілий на судове засідання не прибув. Подав до суду заяву, в якій просив судовий розгляд проводити без його участі.

Відповідно до вимог ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання  у виді 2 років позбавлення волі.

Проте на підставі ст. 75 КК України чоловіка звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк один рік, та обов’язково періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

 

 

Ліна Романченко

 

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться