Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Завдяки Ferrexpo: Полтавська область посіла 4 місце в рейтингу інвестиційної ефективності

 

22 января 2020 12:45

Група Ferrexpo за січень-вересень 2019 року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК понад 3 млрд 33 млн гривень (більш 115,0 млн дол США), в розвиток Єристівського і Білановского ГЗК - понад 1 млрд 481 млн гривень (більше 57, 2 млн дол США).

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило показники інвестиційної ефективності областей за даними 3-го кварталу 2019 року.

Відповідно до методології досліджень рейтинг розраховували за такими показниками: іноземні та капітальні інвестиції за відповідний період, зокрема на душу населення; їхній приріст, динаміка показників, які характеризують як інвестиційну активність у регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучення коштів.

Рейтинг Полтавської області знаходиться на рівні ineВ – «високий». Місце області – 4 (199 балів). Попереду Миколаївська область (207 балів), а 5 місце займає Львівщина (194 бали).

Безумовно таких високих показників область добилася завдяки інвестицій у регіон групі Ferrexpo.

Зокрема, група Ferrexpo за результатами 9 місяців 2019 року вклала понад 4,5 млрд грн (більше 172 млн 200 тис дол США) в розвиток Полтавського, Єристівського та Білановский ГЗК, що входять до Групи, що перевершило аналогічний показник 2018 року.

Згідно із затвердженою Радою Директорів інвестпрограми, Група Ferrexpo за січень-вересень 2019 року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК понад 3 млрд 33 млн гривень (більш 115 млн дол США), в розвиток Єристівського і Білановского ГЗК - понад 1 млрд 481 млн гривень (більше 57 млн 200 тис дол США).

Основними капітальним інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 580 млн 100 тис гривень (більше 22 млн доларів США) і великих стратегічно проектів на суму понад 1 млрд 793 млн гривень (більш 68 млн дол США ), компоненти - на суму понад 659 млн 300 тис гривень (більше 25 млн дол США).

Кошти ЄГЗК і БГЗКа були вкладені в переробку, розвиток залізничних шляхів і об'єктів, в проекти з капітального будівництва кар'єра і інфраструктури, геологічні та інші роботи.

Довідка про компанію:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, які використовуються в виробництві стали. Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2018 г. Компанія справило 10,6 мільйона тонн залізорудних окатишів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику лондонської фондової біржі під тиккера FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

 

 

Олег Булашев

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться