Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 27 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Завершились перевірки - і у харчоблоці дитячої лікарні взялися «за своє»?

 
 

 

17 апреля 2019 12:25
Завершились перевірки - і у харчоблоці дитячої лікарні взялися «за своє»?

Ситуація із порціями та ситністю їжі, які подають дітям, лишається плачевною – зауважують активісти.

Сьогодні у соцмережі Фейсбук з’явилися нові фотофіксації порцій, що подавали пацієнтам кременчуцької дитячої лікарні зранку.

На них – тарілки з манною кашею та хліб з маслом. Як стверджує автор допису, якому фото надіслала одна із мам – каша на воді. І що така ситуація у медзакладі останнім часом повторюється доволі часто. Порції маленькі, тож про те, що їх може вистачити дитині та мамі (які лежать у стаціонарі зазвичай разом) немає навіть мови.

Зрештою, подібні ситуації з порціями та ситністю харчування у лікувальних закладах зазвичай були практикою, аніж виключенням. Та зауважимо -  не один раз у Кременчуці активісти перевіряли якість дитячої їжі. Також у минулому році були скандали довкола фірми Пантем.УА, що забезпечувала у попередні роки та забезпечує цього року стравами та продуктами харчування міські лікарні, в тому числі, і дитячу.

Журналісти разом із депутатами начебто домоглися того, що були збільшені порції. Однак навіть аргумент, що для кожного відділення має бути окреме меню (і у більшості випадків воно дієтичне), не виправдовує таких порцій. Таку думку висловлює кременчуцький активіст та журналіст Артем Марченко.

Як видно із меню, раціон хворих справді не хизується вітамінами: суп вівсяний, сухарі пшеничні, суп гречаний, каша рисова на воді, інше.

Завершились перевірки - і у харчоблоці дитячої лікарні взялися «за своє»?

Звертають увагу пацієнти і на холоднечі у палатах та лікарняних кабінетах. Тим більше, що дітям необхідно роздягатися при огляді лікарем. І лікувати, скажімо, пневмонію – при температурі +18.

Коментувати дописи, як і ситуацію з порціями чи холоднечею у лікарні директорка дитячої лікарні Лариса Носенко відмовилася. Прокоментувала лише, що буцімто активістам немає чим зайнятися.

«Опалення відключили скрізь. Лікарня не є виключенням. Те саме – і з харчуванням. Лікарі не займаються якістю харчування, нам його надає фірма-постачальник», - сказала вона.

Нагадаємо, перспективи лікарняного харчування в кременчуцьких лікарнях на 2019 рік: треба їсти, не можна відмовитися.

Уже не одна гривня: бюджет Кременчука отримуватиме від оренди харчоблоків в лікарнях більше 50 тисяч гривень щомісяця.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися