Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Земельний скандал із землями для учасників АТО наростає: ще один звинуватив Полюховича в тому, що той не повертає йому документи на землю

 

29 липня 2021 08:00

«Віддавати документи він не збирається, так як фермер збирався купити мою землю».

Лише днями «Кременчуцька газета» інформувала своїх читачів про те, що справжні баталії розгорнулися навколо земель, які учасники АТО мали б отримати у власність і для цього оформили довіреність по вирішенню земельних питань на кременчужанина Сергія Полюховича. Тоді частина учасників АТО зажадала відповіді, де ж їхні документи: «Хто в курсі? Кажуть, у Полюховича вже є наші документи на землю... І він вже їх продає... Може брешуть? Двісті ділянок... Метрова купа паперів...»

С.Полюхович відповів, що у період з кінця 19 та впродовж 20 року більше, ніж 200 ветеранів АТО і близько 15 членів родин полеглих довірили йому справу по вирішенню їхніх земельних питань. Із них більше 170-ти осіб землю отримали.

«Готовий також відповідати правоохоронним органам!» - відповів тоді С.Полюхович.

Проте самі ж учасники АТО вирішили, що краще в справі розберуться правоохоронці.

Перший з них Олексій С. написав заяву до поліції. В заяві він вказує, що 30.11.2019 року в нотаріальній конторі він оформив довіреність на С.Полюховича на право представляти інтереси в органах місцевого самоврядування, Мін’юсті, державній реєстраційній службі, ЦНАПі тощо.

«Полюхович запропонував мені та ще близько 200 особам це зробити з метою безкоштовного отримання земельних ділянок, як учасникам АТО. Терміни при цьому він не говорив. Я неодноразово протягом цих років телефонував йому, але у нього кожного разу були якісь відмови...

у мене є підозри, що Полюхович отримав земельні ділянкиі самостійно, без мого відома і відома інших людей розпоряджається ними», - сказано у заяві Олексія С.

Поліція вже почала перевірку викладених у заяві фактів.

Сьогодні нам стало відомо, що ще один учасник АТО написав заяву на ім’я керівника Кременчуцької окружної прокуратури.

«Прошу розібратися по факту отримання землі на моє ім'я по дорученню від 17.12.2019р., яке було мною скасовано 19.03.2020р. З недійсною довіреністю гр.Полюхович Сергій Володимирович ... після отримання землі на моє ім’я мені запропонував її продати, або обміняти, а коли я відмовився від його пропозиції, він відмовився віддавати мені документи на право володіння землею, сказавши мені, що він заплатив за документи свої гроші у сумі 5000 грн і віддавати документи він не збирається, так як фермер збирався купити мою землю»,- сказано у заяві.

Самі ж учасники АТО вже вважають, що С.Полюхович за їхніми спинами користувався їхньою землею - можливо здавав у оренду і отримував за це кошти. Так це чи ні, тепер розбиратимуться правоохоронні органи.

«Кременчуцька газета» ж чекає, що пан Полюхович надасть пояснення з викладених у заяві фактах і готова його опублікувати.

Лідера ГО «Кремінь – АТО» Полюховича звинувачують у махінаціях із землями учасників АТО

І знову за землю чвари: кременчуцькі учасники АТО здивовані, кому минулоріч влада виділила землю без черги та жеребкування

 

 

Клим Соколов 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися