Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 3 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Жах: як труп чоловіка по Кременчуку возили, бо морг його не приймав і ні поліція, ні прокуратура чи керманич «ритуалки» не допомогли

 

10 января 2020 13:30

У СКРП говорять, що у святкові дні небіжчиків в їхньому морзі раніше не приймали, але обіцяють ситуацію виправити.

Чергова жахлива, зовсім не різдвяна історія сталася у Кременчуці 7 січня. Як описує її мешканець села Піщане Кременчуцького району Дмитро С., того дня помер його батько. На місце смерті прибули поліцейські, які склали довідку про ненасильницьку смерть, а сімейний лікар через свята пообіцяла видати необхідні документи вже 8 січня.

Сам труп з дому вивезли представники фірми «Легіонер». Катафалк з Піщаного виїхав до моргу, який знаходиться при Першій міській лікарні ім. О. Т.Богаєвського, бо поховання чоловіка було вирішено провести 9 січня.

«Близько 13.50, 7 січня, мені зателефонували «легіонери» та повідомили, що знаходяться біля моргу, але його співробітники тіло на зберігання не приймають. Вони посилаються на відсутність документа від поліції та лікаря. При цьому аргументи, що поліція не надає довідок, а лікар видати видасть довідку 8 січня прийняті не були.

Я сам поїхав до моргу. О 14.00 я приїхав до моргу. Там вже знаходився екіпаж патрульної поліції, яких викликав «Легіонер». Поліцейські пояснили, що вперше стикаються з таким викликом, що тіло морг не приймає і заявили, що вони не мають повноважень якось змінити ситуацію.

Мені працівники моргу порадили зателефонувати виконуючому обов'язки директора спецкомбінату ритуальних послуг Віталію Стефаненку, бо саме він надав команду не приймати тіло. Я йому зателефонував, але знову отримав відказ забрати тіло на зберігання, бо тіло було привезено «не тим кім потрібно» і не має документів від поліції та лікаря. І взагалі раз ми з району, то тіло слід, за його словами, везти у районний морг, якого не існує.

Будь-якого порозуміння або бажання допомогти по-людськи з боку цієї людини не було.

Після цього я звернувся до прокуратури Кременчука... Черговий прокурор пообіцяв розібратися у питанні і незабаром вже повідомив мені, що наразі прокуратура не має повноважень у цьому питанні. Черговий прокурор все ж таки порадив взяти копію документа про ненасильницьку смерть у поліції, що і було зроблено...

О 16.10  я з «легіонерами» знову приїхали до моргу. Співробітнику моргу надали документ від поліції. Після цього він пішов радитися з керівником Стефаненком. Потім нам знову відмовили у можливості залишити тіло на зберігання. На моє прохання надати письмову відмову - також відповідь була негативною.

О 16.14 ми знову викликали патрульну поліцію. Патрульними була прийнята моя заява про ці події.

По завершенню цієї процедури я вирішив тіло батька відвезти до дому у Піщане.

Хочу зазначити, що весь цей час тіло мого батька знаходилося в автомобілі «легіонерів» та «подорожувало» з нами по всьому маршруту»,- зазначив Дмитро С.

Сьогодні про цей ганебний випадок на засіданні виконкому дуже стисло розповіла депутат міськради Оксана Піддубна.

Натомість мер Кременчука Віталій Малецький або поплутав історії, або вигороджуючи в.о.директора Спеціалізованого комбіната ритуальних послуг В.Стефаненка заявив, що у святкові дні небіжчиків в їхньому морзі раніше не приймали і тепер ситуація виправиться.

Проте раніше таких фактів, при колишньому керівництві СКРП не було. Зараз на підприємстві сталася зміна керівництва. Тож невже новий керівник Стефаненко вже так керує, що скарги доходять до мера, депутатів та ЗМІ?

Нагадаємо, Кадрові зміни у Кременчуці: керував аптекою - тепер взявся за кладовища

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться