Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Жеваго каже, що «Укртатнафта» має вкладати кошти в технології та, що таких ставків-випарників, як у Кременчуці, в США та Європі вже не має

 

18 декабря 2018 14:45

За словами нардепа, наразі є технологічні рішення і викиди у ставок - це прибуткова продукція.

Народний депутат України Костянтин Жеваго на запитання ЗМІ відносно того, чи зможе Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат (ГЗК) працювати разом зі ставком-випарником Кременчуцького нафтопереробного заводу (НПЗ) і чи не станеться від такої праці обох підприємств екологічної катастрофи, заявив, що без узгодження цих питань інвестори не вкладатимуть кошти в розробку природних родовищ.

Нардеп відзначив, що в країні діють Закони і Біланівський ГЗК працює в їх рамках. Також, аби ГЗК заохочував величезні кошти західних банків, він вимушений все робити за правилами.

Крім того, західні партнери довіряють висновкам міністерств і відомствам України але перевіряють і роблять свої аналізи та звіти у тому числі екологічного впливу.

«Всі їх аналізи мають збігатися з аналізами нашими. Якщо вони не збігаються, то існує ризик, що проект може бути не успішним і він не поверне вкладення протягом 10-15 років. Тоді банки втратять кошти. Як ви собі це уявляєте? Тоді жодної копійки ніхто з кредиторів не надасть, поки вони не будуть впевнені, що немає ризиків… Вони мають бути впевнені, що продукція, яку випускає підприємство - вона на 100% відповідає якості світових стандартів»,- заявив К.Жеваго.

Що стосується самого ставка-випарника «Укртатнафти», то за словами нардепа, наразі є технологічні рішення і викиди у ставок - це прибуткова продукція.

«Ставок-випарник нам не дасть сотні мільйонів інвестицій, якщо він впливатиме на нас. Таких ставків-випарників, як у Кременчуці, в США та Європі вже не має. Це питання, як депутат я вже писав до власників. Це питання до НПЗ. Ставок - це частина їх технології і вкладати слід кошти в це. Ми вкладаємо. КВБЗ вкладає в технології. Ми повинні примушувати НПЗ вкладати гроші в ставок випарник»,- впевнений К.Жеваго.

Нагадаємо, влітку під  Кременчуком горіла суха трава поблизу ставка- випарника.

Також, Кременчуцька газета писала, що пожежа на ставку-випарнику розпочалася  8 серпня. До її гасіння залучали 

кременчуцьких ракетників.  Тоді були постраждалі від воні у Кременчуці. 

Мешканці Дмитрівки одноголосно висловились за підвищення нормативно-грошової оцінки землі для Біланівського ГЗК.

 

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Відео Олексій Орлов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться