Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 9 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Жінки та чорний піар. Жінок будуть навчати захищати свою репутацію та «відрощувати зуби»

 

8 июля 2020 15:30

На запрошення голови Громадської організації «Інша жінка» Юлії Цибульської, Олексій Купрієнко - засновник та керівник консультаційної агенції Underdog The Unlawyers з супер-командою проведе 3 відкриті онлайн-сесії для жінок про  конфліктологію, технології чорного піару, цифрову безграмотність, персональні дані та кібербезпеку.

Олексій Купрієнко займається захистом репутації бізнесменів топ-рівня в Україні, знає все про технології чорного піару та як зберегти репутацію бренду, коли ці технології використовують у соціальних мережах.

Навіщо це жінкам? Тому що впевнена, дієва, незалежна в думках, позиції, фінансовому стані Жінка, що впевнено йде кар’єрними сходами вгору чи створює власний бізнес - легка мішень для різного роду дискредитацій її особистості, професійних якостей. Для цього достатньо лише публічно осудити її за особисте життя, одяг, зовнішність, реакцію на певні події, позицію та розповсюдити це в соціальних мережах зі швидкістю світла за методом «екскременти та вентилятор».

Отже, як правильно діяти у випадках, коли всі проти тебе, коли ти є об’єктом сфабрикованих ситуацій, що дискредитують тебе, коли хтось вирішив знищити твою репутацію, як боротися з брудними інформаційними вкидами в Інтернет-простір поговоримо вже цього тижня

 

Теми сесій:

 

6 липня 18.00-21.00 відбулася вже сесія на тему

«Сучасна конфліктологія та чому це стосується кожного (навіть якщо ви так не думаєте)»

Детальніше тут

8 липня 18.00-21.00

«Нові технології на службі чорного піару та яку роль у цьому зіграють ваші персональні дані»

Детальніше тут

10 липня 18.00-21.00

«Чому цифрова безграмотність може вам допомогти збанкрутувати та як ефективно знищити 90% кіберзагроз»

Детальніше тут

Пряма трансляція буде відбуватися на ФБ-сторінці Інша Жінка 

Більше про організацію та її проекти:

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. 

На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації.

У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку. 

В рамках цього проекту жінки мають змогу навчитися вести бізнес від діючих підприємниць та відвідати онлайн-лекції з топ-спікерами.

Про місію організації влучно говорить її засновниця Юлія Цибульська: «Я вірю в те, що жінка допомагає жінці, а не навпаки. Ми доводимо це власним прикладом. А успішні приклади наслідують. Тому моя супер-місія – створити та популяризувати тренд на працюючу, впливову, фінансово незалежну жінку, яка впевнено крокує по життю. Саме цим наразі займаюся»

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться