Кременчугская газета
Вторник, 20 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Житловий фонд Кременчука значно потерпає від викрадень кабелів та LED-світильників

 

7 декабря 2017 13:15
Житловий фонд Кременчука значно потерпає від викрадень кабелів та LED-світильників

Керуюча компанія «Місто для людей. Кременчук» вкотре констатує системність крадіжок із будинків, які обслуговує.

Вже не перший місяць в місті Кременчуці, впровадженням енергозберігаючих технологій в будинки громадян, займається компанія «Місто для людей. Кременчук»

Ще в квітні 2017 року наша компанія провела заміну ламп накалювання на LED-світильники в першому пілотному будинку. А вже з липня дана програма поширена на весь житловий фонд, який знаходиться на обслуговуванні компанії.

Вже велика кількість громадян можуть відчути комфорт і економію використання LED світильників.

Але деякі люди у цьому бачать свою особисту користь.

Наша компанія вже повідомляла про ситуацію, яка склалася з LED-світильниками по вулиці Генерала Манагарова № 1: у вересні у всьому будинку  були замінені 140 ламп накалювання на LED-світильники. З них 45 одиниць було викрадено.

На жаль така ж ситуація склалася в будинку по вулиці Лікаря Богаєвського 7. Днями до компанії зателефонували  стурбовані мешканці та повідомили , що в їх будинку невідомими особами, вночі, було скоєно крадіжку 13 LED-світильників.

Компанія звернулася до поліції  з заявою про крадіжку 13 LED-світильників. Наразі цією ситуацією займається поліція.

Найближчим часом нашими працівниками буде проведена повторна заміна вкрадених LED-світильників на нові.

Крім того, нещодавно поповнив статистику щодо подібних злочинів, будинок по вулиці Східній 22.

З підвального приміщення будинку було обрізано і вкрадено близько 30 м мідного кабелю,  який був призначений для живлення мереж місць загального користування. Працівниками компанії всі роботи були виконані того ж дня.

Не пройшло і доби після заміни викраденого кабелю, як в  цьому ж будинку невідомими особами, через проникнення до підвального приміщення будинку, було скоєно крадіжку близько 20м мідного кабелю мереж місць загального користування. Знову у мешканців третього під’їзду, в місцях загального користування, зникла електрика і жителі знову звернулися до керуючої компанії. Було завдано збитків на суму близько 2000 грн.

Спеціалісти компанії, як завжди, спрацювали оперативно і всі роботи були виконані і електрика повернулася до під’їзду того ж дня.

За обома фактами крадіжок  компанія «Місто для людей Кременчук» також звернулася до поліції  з заявою про крадіжки. Наразі даними ситуаціями займається поліція.

«МДЛ – Кременчук» вкотре просить сприяння жителів багатоквартирних будинків та  ще раз звертається з проханням до них бути пильними  та слідкувати за майном, яке знаходитися не тільки в квартирі, але і в під'їздах теж. Якщо ви почули шум у під'їзді, або ще щось підозріле, необов'язково відкривати двері, достатньо подивитися у вічко і повідомити в поліцію про правопорушення. Також звертаємося до всіх з проханням не сприяти збуту краденого. Заощадивши кошти на придбання краденого майна, ви можете постраждати набагато серйозніше в майбутньому від цих же злочинців.

Треба завжди пам’ятати, що  не тільки від керуючої компанії залежить чистота, комфорт і безпека в ваших будинках, але і від кожного мешканця окремо.

Раніше повідомлялося, хтось встановлює, а хтось – краде: керуюча компанія констатує системність крадіжок із будинків, які обслуговує.

 

Керуюча компанія «Місто для людей. Кременчук»

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться