Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Злочинна група у Кременчуці організувала бордель і возила дівчат клієнтам у лазні (Доповнюється)

12 августа 2019 14:10

Вирок суду.

Днями у Автозаводському районному суді Кременчука під головуванням судді Ганни Олейнікової у відкритому судовому засіданні розглянули справу за ст. 27 (Співучасть у злочині) ч.3, ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) ч.2 Кримінального кодексу України.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Мова йдеться про організовану групу, яка в Кременчуці створила будинок розпусти та постачала дівчат легкої поведінки до місцевих лазень. Зазначимо, імена вигадані.

Так, раніше не судима уродженка села Верхня Лана Карлівського району Полтавської області Інна у вересні 2018 року, ніде не працюючи, маючи досвід по наданню інтимних послуг за грошову винагороду особам чоловічої статі, попередньо зорганізувавшись у стійке об`єднання з іншими особами з метою вчинення правопорушення за попередньо погодженим планом створила організовану групу. Тобто, стійке об`єднання групи осіб для спільного заняття злочинною діяльністю, а саме - звідництва для розпусти на території Кременчука Полтавської області.

До складу організованої групи залучила Ігора - мешканця Кременчука та Аллу - уродженку села Вишнівці Онуфріївського району Кіровоградської області.

При створенні організованої групи Інна використала тривалі дружні зв`язки з Ігорем, який підробляв у службі таксі та періодично забезпечував її автомобілем.  А також тривалі дружні зв`язки з Аллою, що сформувалися влітку 2018 року, коли Інна підшукувала дівчат з метою надання особам чоловічої статі інтимних послуг за грошову винагороду.

В процесі тривалого дружнього спілкування між жінками та чоловіком були налагоджені та узгоджені тісні довірливі психологічні стосунки, які трансформувались в спеціальні загальні правила поведінки та стійку злочинну діяльність учасників групи.

«Дана організована група характеризувалась корисливою направленістю дій її учасників, єдністю їх намірів щодо отримання наживи шляхом вчинення звідництва для розпусти з метою надання інтимних послуг за грошову винагороду, тотожністю способу вчинення злочинів, мобільністю, своєю стійкістю, чіткою розробкою планів вчинення злочинів, детальною підготовкою до вчинення злочинів, а в кінцевому результаті раніше обумовленим розподілом незаконного доходу.

Крім того, всі члени організованої групи були обізнані щодо протиправних цілей угрупування - антигромадського спрямування, виявляли бажання і сприяли досягненню визначеної мети в ході вчинення злочинів, в межах відведеної кожному з учасників групи спеціальної ролі», - йдеться у рішенні суду.

Являючись організатором зазначеної групи, Інна підібрала її учасників, взявши до уваги їх попередній протиправний досвід, розподілила між ними ролі, відповідно до відомого всім учасникам плану злочинної діяльності.

Згідно вказаного плану, Ігор мав на власному автомобілі перевозити повій, які працювали на членів групи для надання інтимних послуг за грошову винагороду чоловікам.

Організаторка з метою підшукання повій та клієнтів у соцмережі «Вконтакте» розмістила оголошення про надання послуг сексуального характеру із завуальованим змістом, де вказала свій номер мобільного телефону.

При розмові з дівчатами, що виявляли бажання надавати послуги інтимного характеру за грошову винагороду, роз`яснювали їм умови та заробітну плату.

Продовжуючи протиправну діяльність, з метою підшукання клієнтів для повій, учасники групи, систематично виготовляли візитні картки з зображенням тіла оголеної жінки та номером мобільного телефону.

Інна особисто приймала телефонні дзвінки від чоловіків, які бажали отримати платні інтимні послуги та домовлялася з ними про надання таких послуг.

В той же час Алла, активний учасник організованої групи, маючи попередній досвід по наданню інтимних послуг чоловікам за грошову винагороду, виконувала вказівки Інни. А саме приймала замовлення, направляла повій до клієнтів, забезпечувала надання оплатних інтимних послуг чоловікам в лазнях (саунах) на території Кременчука.

В цей же період,  учасник організованої групи Ігор  здійснював розповсюдження завуальованих візитних карток з зображенням тіла оголеної жінки та номером мобільного телефону серед мешканців Кременчука та інших населених пунктів Полтавської області. Також забезпечував перевезення повій з метою доставки їх до клієнтів для надання інтимних послуг за грошову винагороду.

Діючи у складі організованної групи Інна, Алла та Ігор вчинили наступні злочини :

5 березня 2019 року Інна отримала замовлення, вартістю в сумі 700 грн за одну годину та місце зустрічі з повією в бані. Водій доставив дівчину у визначене місце, отримавши за це 300 грн.

Після надання інтимних послуг водій забрав повію та відвіз до спеціально орендованої квартири.  За зворотню доставку дівчини клієнт додатково заплатив ще 300 гривень.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, група працювала відповідно до відпрацьованої схеми.

Обвинувачена Інна в судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення  визнала повністю, від дачі показань по справі відмовилась, підтвердила обставини вчинення злочину.

Суду пояснила, що дійсно з метою наживи запропонувала улітку 2018 року   Аллі  працювати з нею. Спочатку жінка надавала послуги сексуального характеру, потім  підбирала повій для клієнтів і приймала у її відсутність дзвінки від клієнтів. За те  що поставляла клієнтам повій Інна отримувала різні суми:  від 250 грн до 700 грн.

Обвинувачена Алла в судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення визнала повністю.

Суду пояснила, що улітку 2018 року вона по оголошенню в інтернеті познайомилась з Інною, яка запропонувала ій роботу. Спочатку працювала повією, потім за дорученням приймала дзвінки від клієнтів і здійснювала відбір повій.

Вона за роботу отримувала за 1 годину 300 грн.

Обвинувачений Ігор  в судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, від дачі показань по справі відмовився.

Суду пояснив, що він з 2016 року знає обвинувачену Інну, так як раніше був судимий за аналогічний злочин. Він відвозив повій до місця зустрічі з клієнтом, забирав їх і відвозив назад , також розповсюджував візитні картки. За послуги чоловік отримував гроші залежно від відстані на яку відвозив дівчат для зустрічі з клієнтом.

 

Суд  визнав обвинувачувану Інну винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 27 ч.3, ст. 302 ч.2 КК України та призначити їй покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі.

Від призначеного судом покарання звільнити з випробувальним строком на 2 роки.

Обвинувачувану Аллу визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 27 ч.3, ст. 302 ч.2 КК України та призначити їй покарання у вигляді 2-х років позбавлення волі.

Від призначеного судом покарання звільнити з випробувальним строком на 1 рік.

А обвинувачуваному Ігорю призначили покарання у вигляді 2-х років 6 місяців позбавлення волі.

Від призначеного судом покарання звільнити з випробувальним строком на 1 рік 6 місяців та постановили повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок може бути оскаржений в Полтавській апеляційний суд через Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області   протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженими  у той же строк з моменту вручення їм копії вироку.

Із обвинувачуваних вирішили стягнути процесуальні витрати за проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, експертизи дослідження спеціальних хімічних речовин у розмірі по 523  грн з кожного на користь держави.

Читайте: Бордель у Києві організувала 32-річна жителька Полтавщини.

Нагадаємо: Бо завагітніли: суд звільнив власниць кременчуцького борделю від покарання.

 

 

Антоніна Озерна

фото ілюстративне, з мережі інтернет

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться