Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Знайдений кременчужанами маєток пообіцяли зберегти як пам'ятку архітектури місцевого значення

 

19 августа 2019 08:00

Маєток Вінберга в селі Ясинуватка Олександрійського району Кіровоградської області знайшли кременчужани під час велосипедної прогулянки Кіровоградщиною.

Кременчуцький активіст, велосипедист Дмитро Желєзнов отримав відповідь Кіровоградської ОДА на звернення щодо збереження маєтку Вінберга в селі Ясинуватка Олександрійського району Кіровоградської області.

Про це він повідомив на сторінці Велосипедисти Кременчука у Фейсбуці.

«Сподіваюсь, що спеціально уповноважений орган охорони культурної спадщини Олександрійської райдержадміністрації виконає доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації і буде вжито заходів щодо збережено пам'ятки згідно з вимогами чинного законодавства в сфері охорони культурної спадщини», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, маєток Вінберга в селі Ясинуватка Олександрійського району Кіровоградської області знайшли кременчужани під час велосипедної прогулянки Кіровоградщиною.

За інформацією Кіровоградської ОДА, в 2004 році в будівлі сталася пожежа, яка зруйнувала, купол, вежі та перекриття. Це призвело до фактичного знищення пам’ятки архітектури.

«Питання щодо збереження пам’ятки архітектури місцевого значення «Колишній маєток Вимберга 1870 року» за охоронним номером 426-Кв залишається на контролі в органі місцевого самоврядування -  Бандурівської сільської ради Олександрійського району.

Водночас повідомляємо, що дорученням голови обласної державної адміністрації районний спеціально уповноважений орган охорони культурної спадщини Олександрійської райдержадміністрації зобов’язано вжити заходи щодо збереження та використання зазначеної пам’ятки згідно з вимогами чинного законодавства в сфері охорони культурної спадщини», - йдеться у відповіді Кіровоградської ОДА кременчуцькому велосипедисту.

Нагадаємо, кременчужани знайшли маєток, який претендує на звання нерухомої пам'ятки України

 

 

Тетяна Красельникова

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться