Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 31 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Знайти порозуміння: до Кременчука приїхало все керівництво Південної залізниці, аби на місці вивчити проблемні питання машиністів

 

 

17 червня 2021 13:25

«Казати, що у вас немає роботи - не правда. Робота вам дається. Ми ні в якому разі не обмежуємо депо «Кременчук». Ви друге депо на Південній залізниці, де є робота».

Кременчуцькі залізничники (переважно представники вільної профспілки локомотивного депо «Кременчук») висунули керівництву Південної залізниці низку вимог, а в разі їх невиконання, готові перекривати залізничні шляхи.

Як каже голова вільної профспілки локомотивного депо станції «Кременчук» Сергій Москалець, найперша вимога кременчуцьких залізничників стосується саме локомотивів - кременчужани хочуть, аби по їх дорозі їздили локомотиви саме Південної залізниці, а не локомотиви Одеської залізниці, які відбирають хліб у місцевих машиністів.

Крім того, у місцевих залізничників є питання по схемі ремонту локомотивів, яка діє зараз. Так їх ганяють на ремонт чи на станцію «Куп'янськ», за 400 кілометрів, чи на станцію «Гребінку», за 300 кілометрів, а інколи звідти локомотиви повертаються не справними. Кременчуцькі залізничники хочуть, аби локомотиви ремонтували на місці - у депо «Кременчук».

До того ж, у залізничників є питання по оплаті праці.

Голова вільної профспілки локомотивного депо «Кременчук» говорить, що звернення з вищенаведених фактів направив до Ради нацбезпеки і оборони України, Служби безпеки України, Міністру інфраструктури, керівництву Укрзалізниці.

С.Москалець також каже, що керівництво Південної залізниці має вивчити всі поставлені перед ними питання і дати на них відповіді. Адже 24 червня відбудуться збори трудового колективу і в разі не вирішення поставлених питань вільні профспілки будуть готові перекрити рух залізницею на залізничному вокзалі в Кременчуці.

Аби поспілкуватися з кременчужанами по всіх піднятих питаннях, до нашого міста сьогодні завітали керівники Південної залізниці на чолі з її керманичем Миколою Уманцем.

Відзначимо, що пан Уманець уже був у нашому місті кілька тижнів тому з інших важливих питань, а сьогодні знову не побоявся приїхати слухати колег, аби виробити спільний алгоритм дій по вирішенню поставлених питань.

На початку зустрічі стисло, але інформативно останніми звітами роботи поділився заступник директора виконавчого регіональної філії «Південна залізниця» з рухомого складу Олег Михайленко:

- Південна залізниця план по перевезеннях за 5 місяців виконала на 102,5%, а по Кременчуку на 110,5%;

- по плану в Кременчуці в депо має працювати 312 чоловік, а працює - 332;

- середня зарплата машиніста в Куп’янську – 18 тис 294 грн, а по Кременчуку - 20 тис 251 грн; помічника машиніста по Куп’янську - 12 тис 870 грн, а по Кременчуку - 14 тис 049 грн.

Розповів О.Михайленко і інші важливі економічні показники і зауважив: «Казати, що у вас немає роботи - не правда. Робота вам дається. Ми ні в якому разі не обмежуємо депо «Кременчук». Ви друге депо на Південній залізниці, де є робота».

«До нас пачками пруть потяги зі Знаменки ( Одеська дорога). Чому вони на нашій території обслуговують?» - запитав машиніст Максим Москалець.

Перший заступник директора виконавчого регіональної філії «Південна залізниця» Михайло Кузьменко пояснив ситуацію, чому так стається і заявив, що при спільній праці доріг Південна залізниця має бути у виграші.

Також він каже, що інколи залізничники з Одеської залізниці тягнуть потяги, адже машиністи з Південної залізниці їх не приймають.

«Зупинити перевезення ми мне маємо права!» - каже пан Кузьменко.

 «Ми не приймаємо локомотиви, бо вони не справні. Вже є приклад, коли нам написали - і в журналі вписали, аби їхав частково без болтів кріплення», - каже С.Москалець.

М.Уманець попрохав своїх заступників вивчити ситуацію і запропонував машиністам назвати інші причини, які заважають їм нормально працювати.

Машиністи не забарилися і повідомили про інші проблемні питання: від відсутності прожекторних ламп до вогнегасників та запчастин.

«Я слухаю і розумію, що в багатьох питаннях коштів не потрібно. Потрібні мозок та руки. Це питання до місцевого штату управлінців!...»  - заявив М.Уманець.

Під час спілкування залізничників Кременчука та керівництва інколи у залі зашкалювали емоції, але М.Уманець вчинив мудро - просив заспокоїтися і кожну скаргу нотував і потім давав відповідь.

«Я залізничник у четвертому поколінні. Ви нам цифри дали красиві, але ми люди і у нас є душі. На залізниці залишилися працювати патріоти. Багато, де вже закрилися наші підрозділи... Я ставлю питання про якість ремонтів локомотивів і проходження техоглядів. Доходить до того, що ніхто огляд не робить як потрібно, але печатку ставлять і кажуть машиністам - їжджай! Так не повинно бути», - заявив залізничник Олександр Петров.

Микола Уманець з ним повністю згоден і дав ряд наступних доручень, при цьому зазначив, що багато питань можна вирішувати на місці, а не в управлінні дороги.

За підсумками доволі не простої, емоційно виснажливої, але продуктивної зустрічі М.Уманець констатував: «Усе, що ми обговорили, ми випишемо у протоколі. Погодимо строки усунення недоліків. Десь днів 10. Ми вже сьогодні вирішимо питання по запчастинах, лампах та іншому обладнанню. Що стосується ремонту локомотивів у Кременчуці, то ми оголосимо тендер на закупівлю підйомників, а далі ви напрацьовуйте базу. По якості ремонту локомотивів у Куп’янську та Гребінці також вивчимо ситуацію. Щодо обслуговування кременчуцькими та одеськими бригадами, то це питання беремо на жорсткий контроль@.

М.Уманець вже після офіційної зустрічі не залишив залу засідань і почав спілкуватися із залізничниками без журналістів.

Нагадаємо, Кременчуцькі залізничники готові блокувати залізницю

 

 

Олег Булашев

Відео Олександр Попенко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися