Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 26 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Знову ребрендинг»: у 2018 вчителям збільшать зарплату, а школярам початкових класів закуплять меблі та техніку

 

29 декабря 2017 08:10

У наступному році планується збільшити щомісячну зарплатню викладачам та впровадити освітню реформу «Нова українська школа».

У 2018 році на освіту в Україні заплановано відвести частку ВВП у розмірі 6.7%, від чого зарплата вчителів зросте на 25%. Як вказано на сайті Міністерства освіти і науки України, завдяки збільшенню щомісячної плати для вчителів обсяг освітньої субвенції зріс на 11,2 млрд грн і склав 61,7млрд грн.

Окрім цього, на наступний рік заплановано початок реформи «Нова українська школа», в рамках якої майже 998,7 млн грн витратять на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами та мобільними меблями, 163,8 млн грн витратять на придбання техніки для початкової школи, 386,5 млн грн – на підвищення кваліфікації вчителів, 272, 4 млн грн – на підручники для 1-го класу. Також  на 48,4 млн грн передбачено закупівлю навчально-методичної літератури для учнів початкової школи.

«Ці інвестиції ми робимо на засадах співфінансуваня з місцевими органами влади – частину коштів дає держава, іншу частину – місцеві органи. Майже 1 млрд грн держава дає на забезпечення навчальними засобами та мобільними меблями, бо для реалізації нових методик потрібне нове освітнє середовище, і маємо його забезпечити», – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції на тему: «Підсумки роботи МОН у 2017 році. Візія змін у 2018-му».

 

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться