Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 28 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Золоті» домашні яйця в Кременчуці: висока собівартість або ж банальна спекуляція?


16 ноября 2017 11:55

Щоб не потрапити на перекупників, кременчужанам необхідно гарненько походити ринком. 

Точок збуту домашніх яєць у Кременчуці на даний момент дуже мало, а їх ціна складає 38 грн за десяток. До того ж, це у тому випадку, якщо ви потрапили на прямого реалізатора, а не на перекупника – в останнього вартість «взлітає» на рівному місті на 30%.

На прилавках кременчуцьких ринків знайти домашні яйця доволі важко. У більшому обсязі представлений фабричний продукт Полтавського та Терешківського виробництва, ціна якого варіює в межах 24-31 грн. Кременчуцька газета знайшла продавців домашніх яєць.

«Зараз у мене в продажу домашніх яєць немає. Тільки фабричні. Однак, можу під замовлення «оформити» – в мене сестра займається. За 25 грн. Ціна зі знижкою, так як сестра хоче реалізувати оптом. Взагалі вони по 38 грн зараз тут», - поділилась одна з продавчинь ринку.

Моніторинг цін на цьому не закінчився. Наступна жіночка побідкалась, що перекупниця скуповувала в неї домашні яйця по 38 грн за десяток, а реалізовувала вже по 50 грн(!).

Безпосередньо підійшли до перекупниці та запитали про ціну.

«Ось така ціна. А що ж: кури не несуться, корми дорогі», - почули відповідь на ринку.

І найсумніше, що крапку в ціноутворенні наразі поставити не можна: ближче до нового року реалі затори яєць на ринку прогнозують стрибок ціни з 38 грн до 50 грн за десяток. А що ж тоді запропонують перекупники?

Нагадаємо, що Кременчуцька газета підіймала питання ціни на яйця цієї осені та давала оцінку аналітика стосовно майбутньої їх вартості.

 

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться