
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області.
663 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Станом на ранок 23 травня 2022 року офіційне число дітей-жертв не змінилося - 232. Зросла кількість поранених - 431. Про це інформує Офіс Генерального прокурора у Телеграм-каналі. 21 травня внаслідок обстрілу окупантами селища Молодецьке Білозерського району Херсонської області отримала поранення 7-річна дівчинка.
Зазначається, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 145, Київській - 116, Харківській - 102, Чернігівській - 68, Херсонській - 49, Луганській - 48, Миколаївській - 45, Запорізькій - 28, Сумській - 17, у м. Києві - 16, Житомирській - 15.
Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1 тис 837 закладів освіти. При цьому 172 з них зруйновано повністю.
Нагадаємо, станом на 21 травня кількість поранених дітей становила 430.
Олена Сінтюріна