Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 25 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Зубний скандал вийшов зі стін стоматполіклініки №1 і дійшов до сесії Кременчуцької міської ради

 

24 апреля 2019 11:25

Кременчужанка скаржиться, що дії лікаря втратила і після лікування звичайного пульпіту вона втратила зуб; витратила свій час та кошти на встановлення мосту і позбавилась можливості встановити мостовидний протез, оскільки тепер в неї відсутні три зуба поспіль.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна виступила зі запитом до голови комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров'я, материнства та дитинства Дениса Терещенко щодо проведення службового розслідування та фінансування відновлення зубів у результаті лікування в реорганізованій стоматполіклініці.

«До мене надійшла скарга мешканки Кременчука Сосніної Світлани Василівни на обслуговування в реорганізованій стоматполіклініці №1, куди вона звернулась 21 січня 2019 року з проблемою сильного зубного болю. Причиною болю виявився зуб, який знаходився під коронкою і був опорним для моста.

Лікар-терапевт видалила цей зуб і приступила до лікування іншого. З тексту скарги: «Під час лікування я відчула раптовий сильний біль. Як з'ясувалось потім, була здійснена перфорація зуба в області кореня. Про це лікар мене не повідомив, він просто закінчив лікування і відпустив мене. Дана лікарська помилка в майбутньому призвела до втрати цього зуба. Зазначу, що за лікування я заплатила лікарю (не в касу) 250 грн», - заявила депутат.

Далі вона зазначила, що 13 лютого 2019 року, вже лікар-ортопед поставив кременчужанці міст. За цю роботу вона сплатила в касу 1 123 грн, але через 29 днів була вимушена знову звернутися в поліклініку з сильним зубним болем. Лікар-ортопед зняв міст. Джерелом болю виявився нещодавно лікований зуб із патологічним утворенням на яснах та набряком тканин. Його довелося видалити.

В результаті кременчужанка втратила зуб після лікування звичайного пульпіту; витратила свій час та кошти на встановлення мосту і позбавилась можливості встановити мостовидний протез, оскільки тепер в неї відсутні три зуба поспіль.

«Враховуючи вищевикладене, прошу:

1.    Розглянути скаргу Сосніної С.В. на позачерговому засіданні з залученням відповідних посадовців, зобов’язати створити комісію з метою проведення службового розслідування за викладеними в зверненні фактами та притягнути до відповідальності осіб, з вини яких кременчужанка втратила зуб;

2.    Розглянути питання фінансування відновлення втрачених зубів, адже через недбалість лікаря-терапевта жінка тепер не зможе встановити мостовидний протез і потребує більш дороговартісне лікування», - зачитала О.Піддубна.

Нагадаємо, фіолетові «депутати-вбивці» і ручний для Шаповалова мер Малецький таки вирішили вбити комунальну стоматологію.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться