Кременчуцька газета
П'ятниця, 21 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Зубопротезування для військових та ветеранів: де отримати послугу на Полтавщині

27 травня 2024 20:00

Тариф на медичну послугу складає 2 тис 765 грн, до якого застосовуються коригувальні коефіцієнти.

Допомога та турбота про військових є пріоритетним напрямом роботи для всіх державних структур. Саме тому Національна служба здоров'я України спільно з Міністерством охорони здоров'я запустили пілотний проєкт із зубопротезування для військовослужбовців та ветеранів.

“З 1 квітня 2024 Національна служба здоров’я України розпочала оплачувати послуги з зубопротезування для окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Послугу можуть отримувати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, військовослужбовці. Це – пілотний проєкт, на його фінансування з державного бюджету виділено 750 млн грн. Наразі в країні вже 77 надавачів медичних послуг мають підписаний договір з НСЗУ на зубопротезування, з них 8 – у Полтавській області”, –  повідомила директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна.

Завдяки проєкту, лікарні можуть заключати контракти з НСЗУ за пакетом медичних гарантій “Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України” та отримувати кошти за кожного пролікованого пацієнта.

На Полтавщині контракт з НСЗУ вже мають: Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка, Гадяцька міська центральна лікарня, Гребінківська міська лікарня, 3-я міська клінічна поліклініка Полтавської міської ради, Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні, 

4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради ім. Л. Куроєдова, Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка, Полтавський державний медичний університет. Наразі на Полтавщині найбільша кількість пацієнтів, які від початку проєкту скористалися послугою – 36.

Тариф на медичну послугу складає 2 тис765 грн, до якого застосовуються коригувальні коефіцієнти. Гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту – 14 тис 984 грн. Пацієнт може скористатися послугою один раз протягом року, лікування для нього є безоплатним.

Як отримати послугу:

Потрібно звернутися до медичного закладу, який є учасником пілотного проєкту та вже уклав контракт із НСЗУ.  Для отримання послуги необхідне направлення від лікаря-стоматолога, а також заява в довільній формі (про отримання послуги за пілотним проєктом вперше) з наданням копій документів з пред’явленням їх в оригіналі:

  • паспорт громадянина України;

  • облікова картка платника податків;

  • посвідчення (учасника бойових дій/особи з інвалідністю внаслідок війни/посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу).

 

Військовослужбовці, які не перебувають у відпустці, також мають отримати направлення від командира військової частини, а потім звернутися до лікаря, який надасть направлення на зубопротезування.

Знайти медзаклад, який надає безоплатні послуги із зубопротезування можна на дашборді “Надавачі медпослуг за напрямом зубопротезування” на сайті НСЗУ: https://cutt.ly/6ewn2q7i. Або за номером контакт-центру 16-77.

Більше про безоплатні медичні послуги – в електронному посібнику “Гід по Програмі медичних гарантій для пацієнта 2024”. Завантажити посібник можна за посиланням: https://cutt.ly/Nw5buw0b

 

За матеріалами НСЗУ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися