29 вересня 2025 17:00
Перегляди: ...

Судова справа.
22.09.2025 року Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука розглянув справу про адміністративне правопорушення відносно особи за ч. 2 ст. 51 КУпАП (Дрібне викрадення чужого майна).
Як сказано в судовому реєстрі, 06 травня 2025 року обвинувачений, перебуваючи біля по пр. Л. Українки м. Кременчука вчинив дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, а саме велосипеду «Ardis» вартістю 1500 грн.
У судовому засіданні він свою вину визнав.
Згідно з цим, суд ухвалив накласти на обвинуваченого адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 грн та стягнути з нього судовий збір в розмірі 605 грн 60 коп.
Марина Соловей
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію































































