Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 9 Червня 2026

Ви є тут

Одкровення голови Семенівської селищної ради Людмили Милашевич: хто заважає працювати в громаді?

7 жовтня 2025 14:20
Перегляди: ...
Одкровення голови Семенівської селищної ради Людмили Милашевич: хто заважає працювати в громаді?

Пряма мова.

На youtube-каналі «Семенівка - Полтавський край» розміщено цікаве відео під назвою «Людмила Милашевич: хто заважає працювати в громаді?»

«Кременчуцька газета» вважає цю промову одкровенням селищної голови Семенівки.

Цю промову слід переглянути, а ми даємо лише тезисно (мовою оригіналу) про що говорила Людмила Милашевич:

- Сергій Васильович (Семигреєнко – ексдепутат селищної ради, політопонент голови селищної ради), більшої шкоди, як ви, не робить ніхто. Там диви, там брехня, там бруд, там інтриги, там настроювання і сталкування лобами.

- Так скажіть мені, через одну людину 14 чоловік вивільнені. Так скажіть мені, як ми працюємо для людей? І чи це не шкода, зроблена вами, Сергій Васильович? Шкода!

- Постійно ти кажеш, що ви у бюджет найбільші платники. Я говорила - найбільше нагребли землі, то й найбільші платники. Віддайте землю, найбільше люди, які будуть платити і не будуть вибивати очі. Ми теж платимо.

- Я тоді казала, що не маєте права ділить дітей. Де діти з тенісного клубу з Василівки? Де діти з музичної школи? Де діти ті, які виграють олімпіади і так далі, і так далі, і так далі? І ви будете говорити про вражду – це ви її сієте. Ви її сієте!

- Я не проти опозиції. Опозиція завжди повинна бути, але вона повинна розумна бути. Точно не така, як Голодний і Ви. Точно. Ви 17 років, якщо не більше, воювали і примушувати воювати зі мною  і з Куцеволом. Зараз ви з Куцеволом воюєте проти мене. Це чоловіки чи що? Зараз ви інтриги з Куцеволом плетете. Я просто знаю Володю. Ми дуже давно дружимо. На твоєму фоні він хорошо виглядає. Він інтелігент, він молодець. І я не думаю, що він розділяє з тобою, Сергій Васильович, оцю думку. Ну, будемо казати - час розсудить.

- Скориставшись тим, що я лежала в Полтаві в лікарні, ви швиденько створили групу «Семенівщина». І ви її створили для того, щоб оголосити мені імпічмент. Але в складі тієї групи були люди, зараз я вже не впевнена в них, які сказали вам чітко, що за все будуть голосувати, але не за імпічмент.

- Я вже повинна була давно скласти повноваження. Але ж не тут було. Ви ж уявіть, не 20-18 чоловік за мене голосували. За мене голосували люди. Ви, хлопці, що хочете? Вам це місце треба? Я за нього не тримаюся. Проведіть мене на пенсію. Я вважаю, що 48 років стажу, маю нагороди, але не так.

- Мене ще думають, знаєте, позиція, наприклад, Артема Андрійовича Данценко. Здавалося б, людина, яка займає такий пост у владі - він заступник голови Кременчуцької районної військової адміністрації, і він постійно голосує проти влади! Знаєте, то його цікавить, чи невелику заробітну плату я отримую. Ні, не більше, чим ви, по-перше, а роботи і навантаження хватає. Тут я вам хочу сказати, треба платити зарплату тільки за те, що витримую вас. Бо ви, дійсно, не даєте мені працювати.

- Мені, знаєте, що в цій ситуації саме образливо, саме противне? Мені наскільки соромно, що зараз в державі йде війна. Хлопці віддають життя. Для того, щоб тут ми крутили інтриги. Для чого? Кому вони потрібні? І як вони потрібні? І для чого? Саме головне, для чого?

- Як можна було, чим можна було думати, створювавши цю групу, що ви в цю групу включили людей, які працюють у селищній раді, які залежні повністю від голови.

- Повторюю, і кожного разу буду говорити, де Семигреєнко, там бардак і припинить колотить усю громаду.

- Тільки якщо оголосять вибори, тільки тоді я звільню це місце (голови громади). Але, милі мої, ненадовго. Ви знаєте, я обов'язково піду на вибори. Обов'язково. Через те що дивлячись на те, які люди зараз хочуть іти до влади, цього робити не можна.

- У мене дуже багато недоліків. Але я не підла, не брехлива, не зрадлива.

- Так, як я сказала Голодному - за які гроші ти купив дві квартири в Києві? Я це буду говорити кожного разу. Василь Петрович, ви, як учитель, ніде себе не проявили.

- Я вважаю, що зрада це один із найбільших гріхів.

Нагадаємо, «Тягати мене з кабінету ви не будете»: голова Семенівки Милашевич заявила про спробу перевороту

"Сам дав – сам узяв": у Семенівці розгорівся скандал через благодійність навиворіт, коли фермер дав кошти на дітей, а повернув через родинний бізнес

Політична дуель у Семенівській громаді: Милашевич проти Голодного

«Духовного благословення не було»: депутат Книш про провал голосування у Семенівці за ремонт шкільних автобусів

Тихий переворот у Семенівці: як нова більшість обмежила вплив селищного голови Милашевич

 

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися