Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 9 Червня 2026

Ви є тут

Для евакуації людей на 24 березня погоджено 7 гуманітарних коридорів: за якими напрямками

24 березня 2022 11:40
Перегляди: ...

"Зелені" коридори передбачені з Маріуполя на Донеччині, з Пологів, Мелітополя на Запоріжжі та з Великої Димерки, Богданівки, Макарова, Бервиці на Київщині.

В Україні на 24 березня погоджено сім гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок російського вторгнення.

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Так, у Донецькій області запланована евакуація людей з Маріуполя до міста Запоріжжя по маршруту Бердянськ – Запоріжжя (місце зборів: спорткомплекс на вул. Мелітопольське шосе, 27).

24 автобуси  зараз знаходяться на в'їзді до міста Бердянськ, до них вже незабаром мають доєднатися ще 21 автобус, які з 6 години ранку виїхали з міста Токмак. Після проходження блокпосту на в'їзді до міста, автобуси відразу будуть подані до місця збору маріупольців і почнуть евакуацію.

Адреси для дозаправки:

  • проспект Східний, 4а,
  • вул. Мелітопольське шосе, 87б

Верещук додала, що також будуть оновлені запаси продуктів і медикаментів в штабах допомоги маріупольцям.

У Запорізькій області погоджено на сьогодні "зелені" коридори:

  • з міста Пологи до Запоріжжя (місце зборів – міська рада, автобуси для евакуації з 6 ранку вирушили з міста Токмак),
  • з міста Мелітополь до Запоріжжя (місце зборів – пожежна частина №9, автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Запоріжжя).

У Київській області запланована евакуація:

  • з селища Велика Димерка до Броварів (місце зборів – Будинок сільради на вулиці Бобрицька,1, автобуси для евакуації будуть відправлені з Броварів),
  • з селища Богданівка до Броварів (місце зборів – сільрада на вулиці Богдана Хмельницького, 219, автобуси для евакуації будуть відправлені з Броварів).
  • з міста Макарів до міста Житомир (місце зборів – сільська рада, вул. Ростовського, 30, автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Біла Церква),
  • з села Бервиця до міста Бровари (місце зборів – з села Бервиця люди мають самостійно перейти до мосту між селами Мокрець та Заворичі, де переходять річку Трубеж в напрямку вулиці Радгоспна, автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Бровари).

 

За матеріалами УНІАН


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися