
"Ми спільними зусиллями, намагаємось зробити усе можливе, щоб наші співвітчизники почувалися комфортно і затишно".
Сьогодні депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко виконував чергову заявку на придбання побутової хімії для потреб гуртожитку №8 «АвтоКрАЗ», в якому зараз мешкають переселенці.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Жіночки-працівниці, під керівництвом Ольги Миронової, намагаються тримати приміщення в ідеальній чистоті. Вони невтомно працюють майже в цілодобовому режимі. Дуже вдячний своєму колезі Сергей Порчирян (депутату Кременчуцької міської ради, авт), який разом з дружиною, з першого дня війни, організували логістичний центр, де волонтери приймають і розподіляють допомогу між тими, хто її потребує. Саме Сергій, фактично, з перших годин кацапського вторгнення, оперативно забезпечував наших військових сухими пайками і продуктами харчування. Сьогодні, Сергій допоміг мені з черговою партією господарських товарів і миючих засобів. Решту, традиційно, я придбав, згідно того списку, який надіслала Ольга Костянтинівна", - зазначає Б.Лазоренко.
Він нагадує, що зараз в гуртожитку проживає 105 осіб.
"Кожного дня, ми спільними зусиллями, намагаємось зробити усе можливе, щоб наші співвітчизники почувалися комфортно і затишно", - слова депутата.
Нагадаємо, Кременчуцький депутат Лазоренко придбав 20 мобільних телефонів для потреб бійців ЗСУ.
Кременчуцький депутат Лазоренко передає ЗСУ партію тактичного взуття.
Кременчуцький депутат Лазоренко продовжує дбати про побут переселенців.
Кременчуцький депутат Лазоренко забезпечив гуртожиток для переселенців вогнегасниками






























































