Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Багаті та бідні: рейтинг зарплат VIP-чиновників Кременчука за липень

27 серпня 2020

Віце-мерка Усанова отримала за липень зарплатні та доплат в 3,6 раз більше, ніж її колега Шаповалов.

Доросле життя - це гадати що буде раніше: нервовий зрив або зарплата. Саме за таким принципом зараз мешкає більшість містян, яким не вистачає коштів на проплату комунальних тарифів, придбання продуктів та ліків тощо.

Але, схоже, це не стосується наших кременчуцьких можновладців. Їх життя відрізняється від життя не лише звичайних містян, але й чиновників країни, наприклад, самого Президента України Володимира Зеленського, який отримує на руки зарплатні близько 30 тис грн.

"Кременчуцька газета" традиційно отримала відповідь на свій запит до влади міста з проханням надати суми їх зарплат за липень 2020 року і був вкотре приголомшений сумами. За результатами відповіді ми склали рейтинг зарплат VIP-чиновників Кременчука.

Так ось, у липні пальму першості серед мера Кременчука та його заступників по тому, як збільшилися їхні гаманці, займає віце-мерка з гуманітарних питань Ольга Усанова.

Їй нараховано 98 тис 842 грн, а виплачено - 78 тис 580 грн. У нарахованій сумі не лише оклад, а й 14 тис грн надбавки, 8 тис грн премії, 50 тис 210 грн матдопомога на оздоровлення а 1 тис 908 грн відпускних.

Загалом за липень віце-мерка О.Усанова отримала більше 15 мінімальних зарплат, що означає - деякі за суму живуть більше року! Ось такий він - чиновничий рай!

Другим у рейтингу зарплат цього разу став віце-мер з питань будівництва Дмитро Кравченко з отриманими на руки 44 тис 23 грн.

Третій по зарплатах - віце-мер з питань житлово-комунального господарства Валерій Декусар. Йому нарахували 53 тис 82 грн, а з урахуванням утримання податків та зборів він на руки отримав 42 тис 200 грн. 

На четвертому місці у рейтингу зарплат VIP-чиновників Кременчука за липень - секретар міськради Юрій Гриценко з отриманими 39 тис 3 грн. П’яте місце - у віце-мерки по фінансах Тетяни Неіленко. За останні місяці вона завжди була в трійці лідерів по зарплаті. 

 

 

 

 

 

 

Так, у червні їй нарахували 80 тис 305 грн, на руки виплатили 62 тис 576 грн, а ось за липень вона отримала лише 37 тис 350 грн.

 

Мер Кременчука Віталій Малецький займає шосте місце у рейтингу з покладеними у гаманець 37 тис 241 грн.

На сьомому місці - перший віце-мер Володимир Пелипенко з отриманими 35 тис 305 грн.

34 тис 721 грн заробив віце-мер з питань спорту та культури Руслан Проценко. 

Останній у рейтингу - керуючий справами виконкому Руслан Шаповалов. Він отримав на руки 21 тис 461 грн. Це в 3,6 раз менше лідера рейтингу О.Усанової.

Нагадаємо, VIP-чиновники Кременчука отримують немалі зарплати і їм можна позаздрити: від 33 тис до 73 тис грн.

Зазначимо, нещодавно депутати міськради не захотіли під час карантину економити на зарплатах мера Малецького та його заступників.

Зарплати головлікарів кременчуцьких лікарень: одні отримують за місяць більше, ніж мер Малецький, а інші живуть півріччя на стільки, скільки один віце-мер отримує в місяць.

 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися