Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 6 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Більш ніж мільйон гривень потрібен КП «Благоустрій Кременчука» на дофінансування «старих» і фінансування нових закупок спецтехніки

15 февраля 2018
Більш ніж мільйон гривень потрібен КП «Благоустрій Кременчука» на дофінансування «старих» і фінансування нових закупок спецтехніки

Депутатів міськради проситимуть виділити гроші – бо все дорожчає.

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднений проект рішення міськради, згідно з яким депутатам пропонують внести зміни до Програми діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2018 рік, що була затверджена торік.

Зокрема в пунктах, де йдеться про покупку спеціальної техніки і обладнання до неї.

В управлінні житлово-комунального господарства нагадали: наприкінці минулого року було затверджено Програму діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2018 рік. Проте з того часу відбулось здорожчання і ціни змінились. І тепер у межах затвердженого фінансування перерозподіляють кошти, а також виділяють кошти із вільного залишку на 2017 рік на придбання потрібного нового обладнання.

Так  на придбання навісного обладнання для навантажувача Bobcat планують витратити 512 тисяч гривень.

Бо комунальники заявляють, що їм конче потрібен ще один подрібнювач пнів.

«Необхідність в придбанні цього обладнання виникла в зв’язку з великим обсягом робіт з видалення пнів на територіях міста, які виконує наше підприємство. Оснащення підприємства новим, сучасним обладнанням незмінно та позитивно впливає на якість, швидкість та повноту виконання робіт», - йдеться в пояснювальній записці.

Орієнтовна вартість становить 420  тисяч гривень.

За бур гідравлічний для посадки дерев підприємство сплатило гроші ще торік, та не отримало цієї техники.

«У грудні 2017 року нашим підприємством придбано частково це обладнання. Але постачальник обладнання (офіційний представник виробника в Україні) -  ТОВ "Техновектор" не зміг забезпечити надходження та розмитнення всіх імпортних комплектуючих до кінця 2017 року, про що письмово повідомив КП "Благоустрій Кременчука". Поставка двох комплектуючих можлива лише у 2018 році», - пояснення для депутатів, які мають виділити з міського бюджету ще 92 тисячі гривень.

Планує КП «Благоустрій Кремеччука» оновити в цьому році і транспортні засоби. Тендер на їх придбання буде оголошено в березні цього року. Загальна сума покупки -  511 тисяч гривень.

Так автогідропідіймач телескопічний з висотою підйому 22 м на базі шасі МАЗ – призначений для підйому і переміщення людей з інструментом і матеріалами для виконання ремонтних, будівельно-монтажних, електромонтажних та інших робіт за  рахунок коливання курсу іноземної валюти здорожчав на 340 тис. грн.   

А поливомийний автомобіль у комплекті з комунальним устаткуванням (відвал) на базі шасі МАЗ. За рахунок коливання курсу іноземної валюти здорожчав  ціни на 171 тис. грн.  

Тут питання і до кременчуцьких комунальників і до депутатів, а чому закуповується не вітчизнячна спецтехніка?

Напередодні стало відомо, що «Благоустрій Кременчука» просить ще грошей: не вистачає на шампунь для тротуару і зарплати для нових працівників. 

Днями  КП «Благоустрій Кременчука» оголосило тендер на закупівлю великовантажних автівок

Раніше стало відомо, що фінансові апетити на техніку «Благоустрою Кременчука» цього року сягнуть майже 20 млн гривень.

Наприкінці минулого року «Благоустрій Кременчука» придбав підметально-прибиральну машину за понад 3 млн гривень.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться