Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Бізнесмен і депутат-«безхатченко» Геннадій Іванян змагається за мільйонні тендери

23 января 2018
Бізнесмен і депутат-«безхатченко» Геннадій Іванян змагається за мільйонні тендери

Пам’ятаючи про амбіції Геннадія Іваняна стати мером Кременчука, активісти вирішили дізнатися більше про його професійні успіхи.

Депутат Іванян – єдиний з депутатів Кременчуцької міськради, хто не вказав у своїй декларації нерухомість, хоча б в оренді чи в користуванні.

Немає нічого в декларації і про бізнес депутата та його сина, хоча це легко встановити, користуючись іншими реєстрами. Пошуки інформації про Геннадія та Едварда Іванянів показали, що їх фірми змагаються за мільйонні тендери. Чому ж депутат приховував свої досягнення в бізнесі? Пам’ятаючи про амбіції Геннадія Іваняна стати мером Кременчука, ми вирішили дізнатися більше про його професійні успіхи.

Фірма №1

Ідучи на вибори в 2015 році, Геннадій Іванян вказав у біографії, що працює консультантом з економічних питань ТОВ “НВП “Укркомцентр”. Підприємство було засноване ще в 2000 році. За кілька років підприємство наростило 1 млн.грн статутного капіталу, засновником значився Геннадій Іванян, а в 2015 році його прізвище зникає з засновників. Сьогодні в держреєстрі засновником є інша людина, але аналітична система You Control зберігає дані про історію. І, зважаючи на ці записи, Іванян ішов на вибори-2015 ще будучи засновником ТОВ “Укркомцентр”. Фінансова аналітика показує, що в 2012-2013 роках підприємство досягло максимуму - виручка зросла до 15 млн.грн. У минулому році виграли тендер на 834 тис.грн від “Укрзалізниці” на постачання запчастин. Змагалися і за більші замовлення, але не перемогли.

Адреса підприємства - вул.Макаренка,5. Це територія складів на спуску з Крюківського мосту, частина будівель і земельна ділянка зазначені в реєстрі нерухомості та оцінені в суму до 6 млн гривень.

Фірма №2

ТОВ “Укрцентр” - підприємство з 2009 року, де засновником на сьогодні є Едвард Геннадійович  Іванян. У декларації-2016 Іваняна-старшого цієї ТОВ-ки немає, можливо, депутат задекларує її в цьому році як бізнес членів родини. “Укрцентр”  теж змагається за тендери “Укрзалізниці”, серед тендерної документації можна побачити сертифікат відповідності на виготовлення залізничної продукції (пружин вантажних вагонів) з адресою потужностей у Градизьку.

Фірма №3

ТОВ “Кремторгстрой” працює з 2009 року, засновником в реєстрі нині вказано Геннадія Іваняна, його внесок - 63,5 тис.грн. Про діяльність підприємства аналітичної інформації небагато, кількість працівників - до 2 осіб.

Крім цього, Геннадій Іванян зареєстрований з 2013 року як фізична особа-підприємець.

Історія бізнес-діяльності Геннадія Іваняна підтверджує і його зв’язки із колегами-однопартійцями по “Опоблоку”. Наприклад, разом із Олегом Сазоновим Іванян мав спільний бізнес - ТОВ “Кременчуцький птахокомплекс “Пташиний двір” (діяльність припинено).

Сподіваємося, що в новій декларації Іваняна буде більше інформації. Крім іншого, у 2017 році Геннадій Михайлович став співзасновником і керівником ГО «Полтавська обласна федерація велоспорту».

 

Лариса Гориславець

Публікація підготовлена в рамках проекту “Розвиток моделей громадського моніторингу Е-декларацій на прикладі Полтавської облради та Кременчуцької міськради” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться