Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 21 Октября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чорним по білому написано, але директору «Агіт ТБ Малецького» Перепелятнику не зрозуміло або Як керівник приховує свою зарплату

30 января 2019

У відповіді Сергій Перепелятник просить уточнити предмет запиту.

Кременчуцька газета 10 січня написала запит директору комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» (в народі «Агіт ТБ Малецького») Сергію Перепелятнику з проханням надати дані про суму отриманої ним у грудні 2018 року зарплати.

Аналогічні запити були надіслані іншим керівникам комунальних підприємств і вони надали всю інформацію, не приховуючи її.

Проте пан Перепелятник вирішив по-іншому і не електронною поштою, що б зробило обіг паперів швидким, а поштою надіслав відповідь, яка здивувала редакцію.

Так ось, у відповіді Сергій Перепелятник просить уточнити предмет запиту, тобто, він не розуміє, де чорним по білому написано – надайте суму нарахованої і отриманої після оподаткування зарплати за грудень 2018 року.

Редакція Кременчуцької газети знову надіслала пану Перепелятнику запит і вважає відмову у наданні інформації безпідставною. Через це ми вже відправили скаргу для належного реагування Уповноваженому Верховної Ради з прав людини.

Нагадаємо: йде на рекорд: директор «АгітТБ Малецького» Перепелятник у 2017 році отримав 47 директорських окладів - це значно більше, ніж у деяких керівників Кременчука.

 

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться