Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Цікава історія, з відтінком конспірології або магії, розвитку успішного бізнесу за бюджетний кошт у Кременчуці

10 июля 2019
Цікава історія, з відтінком конспірології або магії, розвитку успішного бізнесу за бюджетний кошт у Кременчуці

ТОВ «Буддвір» пішло, а ПП «Буддвір» зайшло.
 

Цікаву історію, з відтінком конспірології або магії, розвитку успішного бізнесу за бюджетний кошт у Кременчуці у Фейсбуці виклала журналіст та активіст Larysa Horyslavets

«Так сталося, що ряд бюджетних установ Кременчука раптом вибрали для ремонтів новонароджену фірму і дружно віддали їй свої замовлення. Без конкурсу, бо це все допороги. У результаті ТОВ «Фірма «Будівельний двір», зареєстроване у 2018 році, за свій перший рік отримало замовлень на 9,5 млн.грн. В основному – капітальні ремонти в навчальних і лікувальних закладах, а також – мощення тротуарної плитки. Про це розповідає нам youcontrol.com.ua - Ю-Контрол всемогутній. Я думаю, можна не звертати вашу увагу на те, що інших доходів, крім грошей з кременчуцького бюджету, фірма не отримувала. Ви і самі здогадалися. 
У 2019-році фірма продовжила свою тріумфальну ходу. А нещодавно Управління капітального будівництва провело тендер на ремонт тротуарів. Загальна сума – майже 15 мільйонів. Переможець - ТОВ «Будівельний двір», інші учасники навіть не торгувалися. Детальніше про цифри і факти написав «Телеграф». http://bit.ly/2Jrjdas А я вам підкину трохи дивовижних збігів обставин. 
У далекому 2018 році я писала про зв’язок депутата від Опоблоку Костянтина Терещенка і ПП «Будівельний двір» (не плутати із ТОВ «Фірма «Будівельний двір»! – це різні речі). Так от – депутат вийшов зі складу засновників ПП, а потім воно почало стрімко отримувати замовлення з бюджету на 9,5 млн грн. Після публікації в 2018 році в «Кременчуцькій газеті» бюджетні замовлення припинилися. http://bit.ly/2NhjUmB
У цей же час народжується нове ТОВ «Фірма «Будівельний двір» і рятує усі ремонтно-будівельні плани кременчуцьких чиновників. ТОВ-ка починає свою історію з чистого листа. Засновник, директор, місце реєстрації – ніщо не вказує на зв’язок із однойменним ПП. 
Але в деяких договорах ПП і ТОВ зустрічаємо спільний номер телефона. Підприємства різні, керівники різні.
Керівник ТОВ-ки – Борщ Володимир Володимирович, він же і засновник, статутний фонд – 3 тис.грн.
Керівник ПП – Душка Руслан Володимирович. Він же (або його повний тезка) орендує місце для аптеки в одній з кременчуцьких лікарень і постачає фармацевтичну продукцію медзакладам (підгузки, бинти та інше, але не в таких масштабах, як робить ремонти). ФОП Душка Р.В. у 2017 році вказував теж такий же номер телефону, як бачимо в договорах із ТОВ «Буддвір», а до цього такий номер в договорах із ПП «Буддвір».
Знову помилка? 
Може бути. Усі ми живі (слава богу!) люди і можемо помилятися», - пише Larysa Horyslavets

 

Марина Соловей

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться