Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Десятки мільйонів бюджетних грошей хочуть забрати із ремонту доріг Полтавщини на аеропорт

14 февраля 2018

Аби з Полтави літали літаки закордон і у звороньому напрямку вже з травня цього року, треба пришвидшити ремонт.

Вчора у Полтаві відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Серед інших питань, які виносять на найближче засідання сесії, депутати розглянули питання, пов’язане саме з перерозподілом бюджетних коштів.

Спочатку народних обранців проінформували: для того, аби в травні цього року з Полтавського аеропорту, де наразі проходить реконструкція, почали курсувати міжнародні авіарейси, потрібно терміново провести ремонт. Для цього потрібні гроші з обласного бюджету, які будуть витрачені через управління капітального будівництва Полтавської ОДА.

Зокрема потрібно 19,5 мільйонів гривень на ремонт будівлі аеропорту. Там мають облаштувати митний і пропускний пункт. На ремонт огорожі  потрібно ще 8,6 мільйонів гривень. У 7,9 мільйонів обійдеться ремонт злітної смуги. Не менш вартісним є пункт, щодо  покупки спецтехніки, яка обслуговуватиме аеропорт. І на її закупку потрібно теж шукати гроші в обласному бюджеті. Всього йдеться про 55 мільйоні гривень, які потрібні на повну реконструкцію.

Заступник голови Полтавської облради Андрій Пісоцький зазначив, що депутатам пропонують перерозподілити бюджетні гроші. А саме «зняти» потрібну для реконструкції аеропорту суму з ремонту доріг області. І витратити на аеропорт.

«Ремонт доріг зазвичай починається з червня. До того часу вже буде перевиконання обласного бюджету і кошти будуть повернуто», - зазначив він.

У результаті всі члени комісії погодились з таким перерозподілом. І вже на сесії облради депутати будуть вирішувати,  погоджуватися,  чи ні з цим перерозподілом.

Нагадаємо, на Полтавщині стартує публічна консультація, мета якої – дати місцевому міжнародному аеропорту ім’я одного з видатних українських діячів.

Засідатимуть в "Івушках": сесія Полтавської обласної ради пройде 16 лютого в селі під Кременчуком.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться