![](https://kg.ua/sites/default/files/styles/photo_default/public/specpr/znimok_ekrana_2024-12-10_090556.png?itok=-wy3PmdW)
Офіційно.
«Директор комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» (в народі – «Агіт ТБ Малецького») Сергій Перепелятник тоне в боргах, як у шовках». Про це «Кременчуцька газета» писала у квітні 2021 року.
Тоді ми констатували, якщо у 2018 році на нього у Єдиному реєстрі боржників було лише три справи (один штраф – від патрульних, другий – теж, а третій виданий посадовою особою Автозаводського району (стягнення коштів на користь держави), то зараз уже 13!!!
«Серед них - стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг, стягнення штрафів у справах про адмінправопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, стягнення коштів та стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення.
Згідно з даними реєстру, ми бачимо, що крім заборгованості за комунальні послуги, як водій пан Перепелятник має проблеми із Правилами дорожнього руху»,- було сказано у новині.
І ось зараз у пана Перепелятника в реєстрі боржників залишилося лише 4 борги!
Переважна більшість боргів через стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг.
Слід зазначити, що зарплата дозволяє С.Перепелятника взагалі позбутися заборгованості.
При цьому нагадаємо, що його річна зарплата більше 1 млн грн. Це більше, ніж у директорів багатьох інших комунальних підприємств.
А поки радимо С.Перепелятнику, аби погасити борги, звернутися до Автозаводського відділу державної виконавчої служби Кременчука Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за тел: 05366-37262 чи 0973227818 або email: [email protected]
Нагадаємо, Тоне в боргах, як у шовках: директор «Агіт ТБ Малецького» Перепелятник має 13 офіційних боргів
Головач Лена