Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Директор лікарні «Правобережна» Севастян за минулий рік заробив менш, ніж його дружина

26 марта 2020

Суттєвих змін у майновому стані у минулому році не було.

Днями на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилася декларація директора комунального некомерційного медичного підприємства Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» Віктора Севастяна.

У документі він вказує дружину Любов Севастян.

Згідно з декларацією, В.Севастян з 2004 року володіє житловим будинком у с. Кам'яні Потоки, Кременчуцького району. Його площа – 80,7 кв. м. Також з 2000 року йому належить земельна ділянка у цьому ж населеному пункті, площею 4 тис кв. м.

Дружина декларанта – власниця квартири у Кременчуці з 2005 року. Плаща нерухомості – 54,3 кв. м. А ще в 2011 році вона стала володаркою земельної ділянки у Кременчуці, площею 354 кв. м. Л.Севастян володіє 73% житлового будинку у Кременчуці, ще 27% належать  іншому члену родини, ім’я якого не вказано у документі.

Директор лікарні «Правобережна», згідно з декларацією, з 2008 року їздить на автомобілі Toyota Camry, 2007 року випуску. У нього, або членів його родини немає цінних паперів, якихось корпоративних прав та нематеріальних активів.

У минулому році декларант за основним місцем роботи отримав 273 тис 560 грн зарплати. Ще 47 грн – це гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами від ТОВ «Еурлайф груп».

Л. Севастян, згідно з електронним документом, за основним місцем роботи (яке не вказано у документі), у 2019 році отримала 288 тис 340 грн зарплати. Ще 500 грн - виплати,які здійснюють профспілки своїм членам.

В.Севастян є членом громадського об’єднання «Українське товариство мисливців і рибалок».

Нагадаємо, у грудні минулого року зарплата директора лікарні «Правобережна» становила 15 тыс. 634 грн. У 4 кварталі минулого року він отримав 48 тыс 955 грн.

 

Олена Сінтюріна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться