Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 19 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Дорогу на Соборній міняють, а тротуар такий, що можна впасти і розбити носа»

28 серпня 2018

Ремонтувати їх зараз ніхто не збирається: «У нас як завжди. З початку ремонтують вулицю, а потім ламають те, що робили – бордюрний камінь і знову ремонтують – тепер вже тротуари. Якось же чиновникам кошти «освоювати» треба?!»

На вулиці Соборній ( колишня Леніна) йде заміна асфальтного покриття. Побачивши це, городяни стали надсилати до редакції Кременчуцької газети у рубрику «Ями на дорогах та тротуарах» фотографії з тротуарів цієї вулиці.

«Дорогу на Соборній міняють, а тротуар такий, що можна впасти і розбити носа», - пише Олександр К.

«Я там минулого року впала та зламала руку», - пише Тетяна К.

Кременчуцька газета дізналася у працівників ШРБУ, що вони ремонтуватимуть лише проїзжджу частину. Проте на сайті публічних закупівель ми не знайшли тендера на ремонт тротуарів вулиці Соборній, а це означає, що ремонтувати їх зараз ніхто не збирається.

«У нас як завжди. З початку ремонтують вулицю, а потім ламають те, що робили – бордюрний камінь і знову ремонтують – тепер вже тротуари. Якось же чиновникам кошти «освоювати» треба?!»,- пише Ольга Івко.

Скоріше за все пані Оля права: одну роботу зроблять двічі, або у нас в Кременчуці у фіолетової команди все, як не у професіоналів.

Нагадаємо, Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції [email protected]или ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

 

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися