Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Фінансові апетити на техніку «Благоустрою Кременчука» наступного року сягнуть майже 20 млн гривень

2 ноября 2017
Фінансові апетити на техніку «Благоустрою Кременчука» наступного року сягнуть майже 20 млн гривень

Висоторізи, повітродувки, кущорізи, а до них і навантажувач «Бобкет» планують закупити коштом кременчужан платників податків в 2018 році.

Весь перелік техніки, яку планує закупити комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» в рамках міської програми, оприлюднений в пояснювальній записці проекту рішення, який  опубліковано на веб-порталі Кременчуцької міськради. 

Серед інших Програму діяльності та розвитку комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» на 2018 рік пропонують затвердити на найближчій сесії міськради, яка запланована на 16 листопада.

Серед «хотєлок» комунальників механізми, які на їх думку потрібні, аби краще підтримувати благоустрій в місті.

А  саме: бензинові газонокосарки з травозбірником в кількості 2 шт. на суму – 29,0 тис. грн. (ціна однієї газонокосарки згідно комерційної пропозиції – 14,5 тис. грн.), висоторізи в кількості 2 шт. на суму 41,0 тис. грн. (ціна одного – 20,499 тис. грн.), для більш ефективного прибирання територій від опалого листя восени потрібні повітродуви – ранцеві в кількості 2 шт. на суму – 37,8 тис. грн. (вартість одного – 18,899 тис. грн.), садовий пилосос в кількості 2 шт. на суму – 19,8 тис. грн. (вартість одного – 9,899 тис. грн.), кущорізи (використовується для обрізки кущів та покосу трави та порослі) в кількості 20 шт. на суму – 352,0 тис. грн. (вартість одного – 17,599 тис. грн.), бензопили Stihl MS260 в кількості 8 шт. на суму 100,0 тис. грн. (вартість однієї – 12,499 тис. грн.), бензопили Stihl MS361 в кількості 4 шт. на суму – 62,8 тис. грн. (вартість однієї – 15,699 тис. грн., для підтримання автомобілів підприємства та зупинок громадського транспорту в належному санітарному стані необхідно придбати апарат високого тиску в кількості 2 шт. на суму – 49,4 тис. грн. (вартість одного – 24,699 тис. грн.), культиватор в кількості 1 шт.  – 17,0 тис. грн., деревообробний станок – 120,0 тис. грн.

Також майже 600 тисяч гривень хочуть витратити для придбання навісного обладнання для навантажувача «Бобкет».

Серед навісного  обладнання: щітка кутова – 125,3 тис. грн.; снігоочисник – 366,3 тис. грн.; ковш щелепний – 106,5 тис. грн.

Проте найбільше грошей міста «потягне» покупка нових транспортних засобів. Сума складає 17 млн 842тис. грн. На КП «Благоустрій Кременчука» вважають, що їм треба оновити парк 7 спецавтівками.

Спеціальний автомобіль-маніпулятор – 7260,00 тис. грн. (орієнтовна ціна згідно комерційної пропозиції) застосовується

Для виконання робіт по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев та для омолоджувального кронування дерев хочуть купити автомобіль-маніпулятор вартістю 7 млн 260 тис. грн.

Вакуумна підмітально-прибиральна машина «затягне» на  3 млн 250тис. грн.  У пояснювальній записці йдеться, що вона застосовується для догляду за територіями парків, скверів, вузьких доріжок, житлових зон і паркувальних місць.

Автогідропідіймач телескопічний з висотою підйому 22 м на базі шасі МАЗ. Ціна  3 млн 230 тис. грн. Він призначений для підйому і переміщенню людей з інструментом і матеріалами, для виконання ремонтних, будівельно-монтажних, електромонтажних та інших робіт.

Поливомийний автомобіль у комплекті з комунальним устаткуванням (відвал) на базі шасі МАЗ  за  2 млн 902 тис. грн.

А також два автомобілі  вантажно-пасажирських для перевезення обладнання та працівників на суму 1 млн 200 тис. грн.

Взагалі ж на 2018 рік комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» просить 60 млн 784 тисяч гривень.

Раніше стало відомо, що утримання «співочого» фонтану і його «мовчазних» колег обійдеться бюджету Кременчука майже в 900 тисяч гривень

Нагадаємо, Кременчуцька міська рада 13 жовтня прийняла рішення зменшити фінансування трьох комунальних підприємств – КП «Благоустрій Кременчука», КП «РЛП «Кагамлицький» та газети «Вісник Кременчука». Таке рішення викликано результатами перевірки Держаудитслужби.

Днями повідомлялося, що «Благоустрій Кременчука» знає, як «косити» гроші кременчужан-платників податків

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться