Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Грошей на заплату працівників немає, а керівник КП «Теплоенерго» отримує до 20 тисяч окладу + 80% надбавок

3 ноября 2017
Грошей на заплату працівників немає, а керівник КП «Теплоенерго» отримує до 20 тисяч окладу + 80% надбавок

З приходом до влади пана Малецького та його команди, темпи росту заробітної плати директора КП «Теплоенерго» почали бити всі рекорди.

Активісти ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» отримали дані про зарплату керівника КП «Теплоенерго» Дмитра Питулька. Про це вони повідомили у Facebook, де зізналися також, що це було нелегко.

«Завдяки зверненню до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,  щодо надання неповної інформації по контрактам з керівниками комунальних підприємств м. Кременчука, нам вдалося нарешті отримати весь пакет документів – трудовий договір та додаткові угоди, якими визначаються умови матеріального забезпечення пана Питулька за рахунок платників податків», - написано в повідомленні.

Згідно з документами, посадовий оклад Дмитра Питулька в період з 2007 по 2013 років  рівномірно підвищувався: з 2750 грн. до 8094 грн.

«Проте з приходом до влади пана Малецького та його команди, темпи росту заробітної плати директора КП «Теплоенерго» почали бити всі рекорди – з 8923 грн. у 2015 році до 19 157 грн. у 2017 році. Необхідно зазначити, що посадовий оклад – це лише вершина айсбергу, оскільки відповідно до умов контракту зазначений директор отримує чимало бонусів», - пишуть антикорівці.

І наводять структуру зарплати керівника КП «Теплоенерго»:

До суми посадового окладу у 19 157 грн. необхідно додати:

- премія за підсумками роботи за квартал у розмірі до 80% окладу;

- винагорода за підсумками роботи за рік;

- винагорода за ефективне управління майном;

- винагорода за вислугу років;

- соціальні пільги і надбавки, передбачені колективним договором;

- у разі щорічної відпустки тривалістю 24 та додатково 7 календарних днів – оплата відпустки у розмірі середнього заробітку та матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі середньомісячного заробітку (заробітна плата х 2);

- у разі виходу директора на пенсію – протягом одного року після досягнення пенсійного віку виплачується грошова винагорода у розмірі середньомісячного заробітку.

«Хотілося б зазначити, що з такими підвищеннями зарплати та системою надбавок і преміювання директора КП «Теплоенерго» Питулько Д.М., це не останній раз, коли підприємство буде потребувати кредитних грошей», - небезпідставно вважають активісти.

Зауважимо, що у цьому році керівництво КП «Теплоенерго» вирішило взяти кредит для виплати зарплати працівникам у розмірі 6 млн. грн. І міська рада дала добро. 

Нагадаємо, у е-декларації за 2016 рік директор КП «Теплоенерго» Питулько показав, що готівкою у нього півмільйона гривень та 20 тис. доларів

 Раніше повідомлялося, що міськрада Кременчука знову спробує скасувати підвищення тарифів на тепло і гарячу воду для споживачів КП «Теплоенерго»

Також нові тарифи приїде перевіряти комісія з Києва

Раніше повідомлялося, що справу про скасування підвищення тарифів на тепло передано на розгляд Крюківського райсуду. 

25 жовтня, комісія з вивчення собівартості тарифів «Теплоенерго» рекомендувала виконкому скасувати скандальне рішення про їх підвищення

 

 Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться