Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Хто з VIP-чиновників мерії Кременчука за листопад заробив більше всіх: рейтинг зарплат

24 грудня 2019

Читайте і порівнюйте їх зарплати та свої заробітні плати та пенсії і дивуйтеся - за що їм платять такі величезні суми.

50, 60, 70 тисяч гривень на руки. Такі суми зарплат отримала переважна більшість VIP-чиновників мерії Кременчука за листопад. Так, так! Не дивуйтеся! Це реальні кошти, які керманичі міста поклали собі в гаманці. І ці суми в 2-3 рази більші, ніж отримав Президент України Володимир Зеленський за листопад. Це більше, ніж 10 мінімалок, чи близько у 5 разів більше середньостатистичної зарплати за листопад в Україні.

Тож, певно, не випадково кременчужани просять врегулювати зарплату Малецького вже через петицію до Президента.

А поки, читайте і порівнюйте їх зарплати та свої зарплатні та пенсії і дивуйтеся - за що їм платять такі величезні суми.

У листопаді найбільшу суму зарплати нарахували секретарю міськради Юрію Гриценку. Це 79 тис 474 грн. Із них 36 тис 809 грн - відпускні. Саме завдяки відпускним пан Гриценко став найбагатшим VIP-чиновником мерії за роботу в листопаді. На руки після відрахувань він отримав 63 тис 976 грн.

Другим у рейтингу зарплат VIP-чиновників мерії міста йде міський голова Віталій Малецький. Міському керманичу нараховано немаленьку суму – 77 тис 750 грн, а виплачено 62 тис 961 грн.  

Зазначимо, це офіційна зарплатня, а ще чиновники можуть жити на відкати та всілякі подарунки...

На третьому місці, майже стабільно закрепився віце-мер з питань ЖКГ, екс-керівник оргвідділу виконкому Валерій Декусар. За листопад йому нараховано 68 тис 68 грн, а отримав він 54 тис 114 грн.

Читачі Кременчуцької газети вже не раз цікавилися - за що пану Декусару платять такі кошти, бо не вважають його професіоналом галузі. Проте у команді В.Малецького, скоріш за все, головне не професіоналізм, а віданність вождю.

Руслан Шаповалов, який обіймає посаду керуючого справами виконкому, четвертий у рейтингу. Йому нараховано 66 тис 161 грн зарплати, а виплачено 52 тис 598 грн.

За ним наступну позицію рейтингу займає віце-мер по гуманітарці Ольга Усанова.  62 тис 752 грн їй нарахували зарплати, а виплатили – 49 тис 887 грн.

Трошечки меньше у листопаді нарахували у бухгалтерії першому віце-меру Володимиру Пелипенку – 61 тис 88 грн. Виплатили чиновнику 48 тис 564 грн.

Віце-мер з питань будівництва Дмитро Кравченко нарешті також став заробляти більше. Хоч він майже як завжди залишається наприкінці рейтингу, але сума зарплати зросла. За листопад йому нарахували 57 тис 274 грн, а сплатили 46 тис 105 грн.

Віце-мер з питань фінансів Тетяна Неіленко - восьма у рейтингу. Їй нараховано за листопад 43 тис 800 грн, а сплачено 34 тис 821 грн.

Замикає рейтинг віце-мекр по культурі та спорту Руслан Проценко. Йому нараховано 38 тис 274 грн, а виплачено 30 тис 810 грн.

Нагадаємо, кишені тріщать від захмарних зарплат: скільки отримали VIP-чиновники Кременчука за жовтень.

Нардеп від Кременчука Мовчан із зарплатою майже в 40 тис грн у жовтні взяв компенсацію за житло майже 30 тис грн. 

Зазначимо, керівник апарату мера Малецького, дружина начальника квартирного управління Калашника - Пищита обігнала майже всіх VIP-чиновників Кременчука по зарплаті. 

За гроші, що йдуть на зарплати Малецького і 6 його заступників, можна утримувати 85 працівників.

 

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися