Кременчуцька газета
Вівторок, 23 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Керівництво Кременчуцької райвійськадміністрації за 9 місяців заробило майже стільки, скільки Малецький і віце-мери Кременчука за місяць

19 жовтня 2022

Кременчуцька газета продовжує знайомити читачів із сумами зарплат чиновників Кременчука та району.

Лише нещодавно ми інформували вас про суми зарплат мера міста Віталія Малецького та його заступників у серпні. Тоді нас здивували не захмарні премії, а матеріальна допомога, яку В.Малецький виписує підлеглим. Ці суми більші, ніж зарплати самих VIP-чиновників, які вони отримували нещодавно.

Нагадаємо, що першу сходинку нашого традиційного рейтингу зарплат за серпень посідає керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов. Йому нарахували 141 тис 904 грн. Із них оклад становив 11 тис 739 грн, 3 тис 678 грн – надбавки за вислугу років, 17 тис 634 грн - просто надбавки, 19 тис 126 грн – премія, 28 тис 322 грн - відпускні. А тепер, увага, серед нарахувань зазначені і 60 тис 656 грн матеріальної допомоги на оздоровлення. Після відрахувань податків та індексації до кишені Р.Шаповалов поклав 112 тис 813 грн.

Друге місце - у секретаря міськради Юрія Гриценка. За серпень цього року йому нарахували 128 тис 737 грн. Серед них, оклад – 7 тис 630 грн, надбавка за вислугу років - 3 тис 187 грн, надбавки - 11 тис 496 грн, премія – 13 тис 388 грн, відпускні - 28 тис 730 грн. І знову таки матдопомога на оздоровлення - 63 тис 818 грн. «Чистими» Ю.Гриценко отримав 103 тис 633 грн.

Третя сходинка – у заступника міського голови, який відповідає за розвиток культури та спорту, Руслана Проценка, якому у серпні нарахували 113 тис 718 грн. Із них, оклад – 6 тис 344 грн, 1 тис 325 грн - надбавка за вислугу років, 8 тис 868 грн – надбавки, 9 тис 542 грн – премії, відпускні - 25 тис 852 грн, 5 тис 330 грн - відрядження.

А далі, знову таки - матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань - 55 тис 969 грн. Фактично на руки за серпень Проценко отримав 91 тис 543 грн.

Четверте місце дісталося градоначальнику Віталію Малецькому з нарахованими йому у серпні 76 тис 288 грн. Після відрахувань податків до кишені він поклав 60 тис 649 грн.

П’ята сходинка серед чиновницьких зарплат - у віце-мерки з питань фінансів Тетяни Неіленко. Вона за серпень заробила «чистими» 55 тис 941 грн.

Шоста – у заступниці міського голови з гуманітарних питань Ольги Усанової. Вона заробила «чистими» 48 тис 578 грн.

Сьоме місце – у першого заступника міського голови, віце-мера із питань економіки Володимира Пелипенка. Його гаманець поповнився на 47 тис 497 грн.

Восьмим у рейтингу по зарплатах за серпень став заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Іван Москалик. Він отримав 45 тис 388 грн.

І остання сходинка – у заступника міського голови, який відповідає за питання будівництва, Дмитра Кравченка. Він чистими отримав 43 тис 547 грн.

Загалом у серпні VIP-чиновники В.Малецький і віце-мери Кременчука отримали 609 тис 589 грн.

Запам'ятайте цю суму.

Наші колеги з сайту МедіаДоказ підготували матеріал про суми зарплат VIP-чиновників Кременчуцької районної військової адміністрації.

Перше, що відзначимо, топ-менеджмент Кременчуцької районної військової адміністрації (РВА), у порівнянні з міськими радами, доволі скромний. Два посадовці — голова Олег Лєднік і заступник голови Артем Даценко. 

Керівництво Кременчуцької РВА стало першим серед тих органів влади, чиї заробітні плати аналізуємо за період 9 місяців. 

9 місяців — 925 тисяч 714 гривень.

За 3 квартали 2022 року двом посадовцям було нараховано 925 тис 714 грн. З них, після відрахувань, чиновники отримали 736 165 грн. Таким чином, середній заробіток посадовців складає дещо більше 40 тисяч гривень на місяць. 

Показово, що голова РВА отримав на руки менше за свого заступника: 310 тисяч проти 425 тисяч гривень. Різниця виникла через виплату відпускних Артему Даценку. Матеріальну допомогу посадовець отримував двічі, у квітні разом із відпускними та в серпні, в розмірі понад 48 тис грн.

Премії

Щодо преміювання посадовців Кременчуцької районної військової адміністрації, то двійко чиновників справно отримують доплату за інтенсивність праці, винятком став тільки січень. Розміри практично завжди однакові і дорівнюють посадовому окладу. 

Щодо премії як такої, то голова Кременчуцької районної військової адміністрації за 9 місяців 2022 року її взагалі не отримував. 

Заступник же голови РВА Артем Даценко преміювався справно щомісяця. Загальна сума склала понад 147 тисяч гривень.

Якщо переважно розмір премії складав дещо більше 15 тисяч, то в серпні і вересні він зріс до 25 тис 750 гривень. 

Замість висновку

А тепер порівняйте 736 тис грн за 9 місяців - зарплата VIP-чиновників Кременчуцької районної військової адміністрації і 609 тис 589 грн.  - зарплата VIP-чиновників Кременчука за серпень.

Ось як наші з вами податки конвертуються в зарплати!

А чи заробив мер Кременчука Віталій Малецький та його численні заступники такі захмарні суми?

Скоріш за все - НІ.

Кременчужани обурені тим, що міська влада на чолі з Віталієм Малецьким спрямували понад три мільйона гривень «наближеному» підряднику на реконструкцію скверу «Нафтохімік» і це при тому, що комунальні підприємства просять мера виділити з бюджету громади кошти на зарплати.

Кременчужани вже висловили своє незадоволення величезними статками Малецького і Ко. Містяни вже подавали петицію щодо заборони під час воєнного стану нарахувань надбавок та премій очільнику міста та його заступникам.

Вона набрала необхідну кількість голосів за перший тиждень, чим підтвердила протест небайдужих громадян на такі чималі чиновницькі зарплати. Однак мер відповів - все платиться по закону.

Схоже, його не турбує, що такі суми він не заробив. Тому що не підготував до нового навчального року укриття, не вирішив проблеми з гуманітаркою тощо.

Нагадаємо, Лунін радить Малецькому прибрати свою премію, аби не ображати медиків та педагогів

«МедіаДоказ»: на премії 8 посадовців Кременчука можна було придбати безпілотник чи екіпірувати на зиму роту

 

 

Оксана Цокур, mediadokaz.pl.ua

Олег Булашев, kg.ua

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися