Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Київавтодор відхилив пропозицію постачання 12 підмітально-прибиральних машин від Крюківського вагонзаводу

28 серпня 2020

Також у допуску до аукціону відмовили чотирьом учасникам.

Київавтодор відхилив пропозицію Крюківського вагонобудівного заводу на закупівлю 12 підмітально-прибиральних машин причіпного типу з автономним двигуном (еквівалент «Scandinavia 2W»). Це можна простежити на сайті державних закупівель «Prozorro» у самому тендері. Очікувана вартість закупівлі – 34 млн 732 тис 800 грн.

Також у допуску до аукціону відмовили чотирьом учасникам, які надавали свої пропозиції.  

«1. Учасником у складі своєї пропозиції надано банківську гарантію, що не відповідає вимогам, а саме абзацу 15 Додатку 8 Вимоги до гарантії виконання зобов’язань Учасника по сплаті забезпечення тендерної пропозиції, гарантом за якою виступає банківська установа (забезпечення тендерної пропозиції). В тексті банківської гарантії відсутня інформація, що банк (гарант) зобов’язується сплатити повну суму тендерного забезпечення (гарантована сума) за першою письмовою вимогою Замовника (бенефіціара).
2. Учасником у складі своєї пропозиції надано підтверджуючі документи на базу для технічного обслуговування та ремонту машин у м. Києві, що не відповідає вимогам пункту 1. «Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» розділу 2 «ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ (статті 16 Закону)» додатку 2 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА ВІДПОВІДНО ДО СТАТЕЙ 16, 17 ЗАКОНУ» тендерної документації, а саме надано договір від 28.02.2020 року № 5320/052002/с/21-УЗШК згідно якого Учасник бере на себе зобов’язання власними силами, засобами, матеріалами та фахівцями надавати АТ «Укрзалізниця» послуги з технічного обслуговування електропоїздів серії ЕКр1. Даним договором не передбачено, що Учасник може проводити технічне обслуговування та ремонт інших машин на території АТ «Укрзалізниця»,
- вказано у роз’ясненні про відхилення тендерної пропозиції ПАТ «КВБЗ» організаторами аукціону.

Нагадаємо, Через тендер на поставку поїздів для Харківського метрополітену Крюківський вагонзавод звертатиметься до Європейського Омбудсмена.

Що показували та які отримали обіцянки: узагальнено про візит делегації Кабінету Міністрів України на Крюківський вагонобудівний завод (фото).

У Київському метрополітені успішно працюють 33 поїзди метро від Крюківського вагонобудівного.

 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися