Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 30 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кота в мішку не сховаєш: як фірма «Кременергобуд», що отримує бюджетні замовлення, пов’язана з родиною віце-мера Пелипенка

22 сентября 2018

Які замовлення фірма отримала від бюджетників і на які суми, читайте нижче.

 

Як фірма «Кременергобуд», що отримує бюджетні замовлення, пов’язана з родиною першого віце-мера Володимира Пелипенка вивчила громадський активіст Larysa Horyslavets.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці. Надаємо її текст без скорочень:

Ну що я вам скажу, друзі. Кота в мішку не сховаєш: то хвіст вилізе, то вуха. Перевіряючи бюджетні закупівлі, я час від часу виявляю зв’язки чиновників і підрядників. Раніше схеми були прості, а тепер вони вдосконалюються. І щоразу, коли ми знаходимо і розповідаємо про чергову схему, то підозрюємо, що наступну знайти буде іще важче. Бо доводиться наводити докази, а це означає – засвітити усі козирі. А іноді трапляється, що мої козирі і взагалі не з цієї гри (. Усяке буває. Тому я б хотіла просто запитати заступника мера Володимира Пелипенка, чи правда, що Андрій Дон – одночасно рідний брат дружини Пелипенка і виконавець бюджетних замовлень? 
Отже, сьогодні про імовірний зв’язок фірми ТОВ «Кременергобуд» (засновник і керівник Дон Андрій Олександрович) та заступника мера з ЖКГ Володимира Пелипенка. 
Запитання про зв’язок цих людей озвучила не я, а батьки Кременчуцької школи №26, які подали проект на модернізацію освітлення, контролювали процес і раптом, як сніг на голову, отримали підрядника ТОВ «Кременергобуд». У батьківській групі школи №26 в ФБ так і написано: «Але з’явився ТОВ Кременергобуд. Як він з’явився, хто його рекомендував, не знають ні директор школи, ні департамент освіти, ні Пелипенко В.М. А Кременергобуд на моє пряме питання так і не відповіли».
Що ж, спробую відповісти я. 
Юна компанія ТОВ «Кременергобуд» народилася в 2016 році. Засновник і керівник – Дон Андрій Олександрович. За 2017-2018 роки компанія отримала 5 контрактів на суму більше 1 мільйона гривень, усі – без конкурсу. 


Перша, початкова, адреса співпадає ТОВ «Кременергобуд» співпадає з адресою ТОВ «Алькорцентр» - вул.Шевченка, будинок 16/5. Колись директором «Алькорцентру» був Володимир Пелипенко.

Аналітична система youcontrol.com.ua вказує, що засновницею «Алькорцентру» спершу значилася Марина Олександрівна Дон, а пізніше – Марина Олександрівна Пелипенко. Це одна і та ж людина? Спробуємо знайти інші докази припущення.


На жаль, офіційних підтверджень немає, оперуємо піратськими сайтами і соцмережами. Так, телефонний довідник дає нам інформацію про таких людей із прізвищем Дон, які зареєстровані за однаковою адресою у Піщаному. Це Марина Олександрівна, дата народження 28 травня 1984 року, та Андрій Олександрович, дата народження 31 березня 1986 року. 


І знову несподіваний збіг! На сторінці Марини Пелипенко у ФБ (фото немає, на жаль) дата народження – 28 травня 1984 рік.
Що тут додати? Хіба що детальніше зупинитися на замовленнях ТОВ «Кременергобуд». Чотири з них отримано від кременчуцьких бюджетних замовників: управління молоді і спорту (550 тис.грн), ГЖЕП «Автозаводське» (190 тис.грн), ЗОШ №26 (246 тис.грн).
Іще один замовник – відділ освіти, молоді і спорту Піщанської сільради. Нагадаю, що Дон Андрій Олександрович зареєстрований у Піщаному. А в гімназії Піщаного в 2015 році працював заступником директора Дон Олександр Іванович, про що нам розповів сайт ЦВК. 
На цьому географія державних замовлень ТОВ «Кременергобуд» закінчується. 
А наша увага до державних закупівель бюджетних установ Кременчука триває».. 

 

Larysa Horyslavets

 

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться