Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька мерія знову «виручає» фірму Погрібного закупівлею зрізаних квітів?

7 февраля 2018

25 січня виконком закупив близько 230 зрізаних квітів у квітковому салоні «Гарди».

У Кременчуцькій мерії вирішили не економити на красі у стінах держустанови, та традиційно замовили зрізані квіти на найперші святкові потреби. Як дослідила громадська організація «Кременчуцький антикорупційний центр», на 2018 рік виконком уклав домовленість із ФОП Капустинський Р.В. на суму у 198 тисяч гривень.

«За неписаною традицією, закупівля відноситься до категорії допорогових (законодавчий поріг, з якого проводяться відкриті торги – 200 000 грн. для товарів і послуг), тобто була проведена шляхом укладення прямого договору. У такому випадку замовник (виконком) має право самостійно обирати постачальника», - пояснюють відсутність даного замовлення на відкритих торгах у громадській організації.

Що цікаво,одразу після підписання договору, на підставі трьох видаткових накладних, міськвиконком в один день (25 січня) отримав партію квітів на 8488,5 грн.

Загалом отримали близько 230 зрізаних квітів: (80-ти та 60-ти сантиметрові троянди, гвоздики, гіпсофіли та іриси). Чи можна назвати це раціональним використанням держкоштів – на розсуд читачів.

Зауважимо, на сайті «Ukrmap» фізична особа-підприємець Капустинський Р.В. зазначається як контактна особа підприємства «Гарди». Що, як ми знаємо, належить екс першому віце-меру Андрію Погрібному.  

Нагадаємо, як у компанії «Гарди» купили дорогі сакури (по 16 544 грн за одну) для «Міського сад».  

Влітку минулого року «Міський сад» здійснив закупівлю дорогих кущів та дерев на 111 тисяч 425 гривень у ТОВ «Голландські троянди», яке також очолює колишній перший заступник мера Кременчука Погрібний.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться