Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьке ШРБУ готується придбати техніки на 47 млн грн.

12 марта 2018

Початок аукціону: 16 травня 2018 року.

 

Комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» оголосило тендер на закупівлю машин для цивільного будівництва. Про це сказано на сайті публічних закупівель Прозорро 

Згідно офіційних даних, ціна питання – 47 млн грн.

За ці кошти підприємство хоче придбати:

- асфальтоукладач на гусеничному ходу з гідравлічним приводом робочих органів. Він повинен мати можливість приймати суміші з самоскидів із задньою системою розвантаження. Також асфальтоукладач повинен мати систему ущільнення, обладнану трамбувальним брусом та вирівнюючою плитою з електричною системою підігріву. Повинен мати рухливу поворотну консоль оператора з пультом керування, а також автоматичний та ручний режим роботи;

- фрезу дорожню, яка повинна мати конструкцію, яка забезпечить надійну та тривалу експлуатацію, високоякісне та витривале ріжуче обладнання. Призначання – зняття асфальтобетонного покриття  при проведенні робіт по ремонту та обслуговуванню дорожнього покриття;

- коток дорожній самохідний гладковальцевий. Коток дорожній самохідний гладковальцевий повинен мати конструкцію, яка забезпечить надійну та тривалу експлуатацію, високоякісне та витривале обладнання. Призначання – укочування асфальтобетонного покриття  при проведенні робіт по ремонту та обслуговуванню дорожнього покриття;

- коток дорожній самохідний на пневмоколісному ходу. Коток дорожній самохідний на пневмоколісному ходу повинен мати конструкцію, яка забезпечить надійну та тривалу експлуатацію, високоякісне та витривале обладнання. Призначання – укочування асфальтобетонного покриття  при проведенні робіт по ремонту та обслуговуванню дорожнього покриття та улаштування основ доріг із щебню.

У тендерній документації зазначено, що вся будівельна техніка повинна бути новою, у стандартному заводському виконанні,  не раніше 2018 року випуску, така, що не була в експлуатації.

Постачальник має забезпечити передпродажну підготовку, введення техніки в експлуатацію та інструктаж обслуговуючого персоналу на базі Покупця (вартість цих робіт враховується в ціну обладнання).

Постачальник повинен мати базу технічного обслуговування та відповідний технічний персонал. У пропозиції конкурсних торгів надати відповідну інформацію.

Постачальник гарантує забезпечення запасними частинами на гарантійний термін експлуатації для проведення технічного обслуговування.

Постачальник зобов’язується доставити будівельну техніку за адресою Покупця: м. Кременчук, вул. Махоркова, 35

Постачальник гарантує, що будівельна техніка, що є предметом закупівлі, при безпосередній експлуатації не завдає шкоди навколишньому природному середовищу, та розроблена із застосуванням заходів із захисту довкілля.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 квітня 2018 року.

Початок аукціону: 16 травня 2018 року.

 

Олег Булашев 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться