Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьких депутатів проситимуть перерозподілити гроші по департаменту ЖКГ

26 июня 2018

Чиновникам не вистачає грошей на зарплату.

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднено проект рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів – Департаменту ЖКГ», який пропонують розглянути депутатам на найближчій сесії.

У проекті рішення йдеться про перерозподіл бюджетних асигнуваннь, затверджених в міському бюджеті м. Кременчука на 2018 рік по головному розпоряднику бюджетних коштів Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Депутатам запропонують зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду на суму 368 тис 286 грн, виділених на технічне переоснащення мереж зовнішнього освітлення.

У свою чергу - збільшити бюджетні асигнування загального фонду на цю суму, що будуть передбачені на виплату заробітної плати.

Як повідомив Кременчуцькій газеті директор Департаменту ЖКГ Іван Москалик, перерозподіл хочуть здійснити, аби винайти гроші працівникам департаменту.

«До кінця року нам по департаменту ЖКГ не вистачає коштів на виплату зарплати, тож вимушені робити перерозподіл. Вишукуємо у власних резервах. Не технічне переоснащення мереж зовнішнього освітлення передбачено більше 700 тис гривень, тож проситемемо депутатів зменшити суму», - зазначив І. Москалик.

 

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться