Кременчуцька газета
Неділя, 21 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Малецький біситься з жиру? Жилетка та кардиган Малецького затягнули на 6 місячних пенсій

10 листопада 2022

Він може собі дозволити, бо, наприклад, в липні йому нарахували 149 тис 78 грн зарплати. Після відрахувань податків та індексації до кишені пан Малецький поклав 118 тис 517 грн.

 

Міський голова Кременчука Віталій Малецький останні дні з’являється на публіці в модних жилеті та кардигані.

«Кременчуцька газета» звернула увагу, що на офіційних фотографіях з подій фірму виробника одягу, який носить мер, чиновники перед оприлюдненням фотографій з керманичем міста ретушують.

Вчора під час ледь не виборчого туру по школам міста, де з початку В.Малецький переконує освітян підписатися на свій телеграм-канал, а потім розповідає про наболіле, у гімназії №27 ми сфотографували фірму-виробника жилета та кардигану.

Жилет пан мер носить фірми BOSS. На сайті продаж ми знайшли його вартість. Без скидки -7949 грн.

В описі жилета сказано, що він на блискавці, має внутрішню кишеню. Він з легким утепленням, наповнений 100% переробленим поліестером.

Кардиган пана Малецького фірми BUGATTI.

Знову таки на сайті продаж ціна аналогічного продукту - 6 959 грн.

Якщо брати без скидки, то лише дві речі мера коштують майже 15 тис грн. Це майже більше ніж 2 мінімальні зарплати, або майже 6 мінімальних пенсій.

Пенсіонери, яким зараз вкрай не легко, скажуть, що мер Малецький біситься з жиру і будуть праві, бо такі захмарні зарплати, які отримує мер Кременчука та його заступники просто вражають.

Наприклад, градоначальнику Віталію Малецькому в липні нарахували 149 тис 78 грн. Після відрахувань податків та індексації до кишені В.Малецький поклав 118 тис 517 грн.

Проте за що йому платять такі кошти кременчужани не розуміють!!!

Останнім часом містяни вкрай невдоволі роботою мера.

Це підтверджують і самі кременчужани, які створили петицію і просять відставки Малецького, а влада цю петицію не публікувала у себе на офіційному сайті.

Та й ті ж самі педагоги минулого місяця писали заяви на відпустки за власним бажанням, адже у бюджеті начебто не вистачало коштів на зарплати, при цьому ущільнювалися учбові програми. А тим часом можновладці на чолі з Віталієм Малецьким спрямовували понад три мільйони гривень «наближеному» підряднику на реконструкцію скверу «Нафтохімік». Навіщо зараз на сквер вистачати три мільйони - сказати важко? Можливо, меру потрібні кошти з відкатів?

Ледь зводять кінці з кінцями комунальні підприємства. При цьому вони просять владу виділити з бюджету громади кошти на зарплати. А тим часом VIP-чиновники Кременчука себе не обділяють і, не зважаючи на невдоволення громадян їхніми діями, щедро сиплять гроші у власні гаманці.

А ще мер не підготував до нового навчального року укриття, не вирішив проблеми з гуманітаркою, не допоміг містянам, вікна яких після влучання російської ракети в «Амстор» досі в плівці, а не зі склом...

 

Олег Булашев

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися