Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький хотів у кредит закупити 20 автобусів та «повісити» їх на сміттєпідприємство, а у підсумку вирішив придбати лише 10

3 декабря 2018

Участь у тендері приймають два підприємства: ТОВ БАС МОТОР та ПП ВКП "Альфатекс". Перша фірма гарантує поставки автобусів Богдан А70132, а друга – МАЗ 103486.

Влітку на сесії Кременчуцької міськради було затверджено «Програму розвитку міського комунального пасажирського автомобільного транспорту Кременчука  на 2018-2024 роки».

У описі даного документу сказано, що основними видами пасажирського транспорту міста є автомобільний і тролейбусний. Мережа міських маршрутів налічує 7 тролейбусних та 22 міські автобусні маршрути. Кількість транспортних засобів, які щоденно обслуговують маршрути міста, відповідно до укладених договорів, складає 265 одиниць автотранспорту та 40 одиниць електротранспорту.

Пасажирський автомобільний транспорт – найвагоміша складова транспортної системи Кременчука. Його частка у перевезенні пасажирів становить понад 80 %.

Натомість, комунальний автобусний пасажирський транспорт у місті відсутній. Тож, у місті є нагальна потреба в комунальному автобусному транспорті великої пасажировмісності у кількості щонайменше 20 одиниць.

Фінансування Програми в необхідних обсягах передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, зокрема залучення кременчуцьким КАТП 1628 кредитних коштів.

Зазначимо, що Кременчуцьке КАТП 1628 займається вивозом сміття з міста на Деївське звалище, проводить роботи з очищення доріг від пилу та сміття спецмашинами. Проте, воно ніяк не займається пасажирськими перевезеннями, але В.Малецькому, мабуть, видніше хто і як буде возити пасажирів автобусами.

Тож, нещодавно КАТП-1628 оголосило тендер на закупівлю не 20, а лише 10 двенадцятиметрових автобусів великої пасажировмісності.

Про це сказано на сайті публічних закупівель Прозорро. 

У тендерній документації сказано, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 30 листопада 2018 року. Початок аукціону 9 січня 2019 року.

Очікувана вартість: 58 000 000,00 UAH з ПДВ

Період постачання: до 20 грудня 2019 року.

Участь у тендері приймають два підприємства: ТОВ БАС МОТОР та ПП ВКП "Альфатекс".

Перша фірма гарантує поставки автобусів Богдан А70132, а друга – МАЗ 103486.

Богдан A70132 — міський низькопідлоговий 12-метровий автобус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, безпеки та якості, який відповідає екологічним нормам Euro 5. Автобус оснащений пандусом і кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також спеціально обладнаними місцями для пасажирів з обмеженими можливостями пересування. Загальна пасажиромісткість автобуса даної моделі складає 106 чоловік (з них 30 – місця для сидіння), до того ж він може бути обладнаний такими додатковими опціями, як кондиціонери кабіни водія та салону, відеосистемою, WI-FI, камерами відеоспостереження, системою диспетчеризації.

Автобуси МАЗ 103486 - це міські пасажирські автобуси великої місткості з низьким рівнем підлоги, пристосовані до пасажирів з обмеженими можливостями (відкидний пандус на середніх дверях) та обладнані місцем для кріплення та фіксації інвалідного візка.

Загальна пасажиромісткість цих автобусів складає 98 чоловік 24 з яких – сидячі.

МАЗ 103 486 обладнаний бортовим комп’ютером з GPS-навігацією і трекером. Крім того у цьому автобусі встановлено систему відеоспостереження, яка складається з 4 відеокамер – три у салоні з фіксацією вхідних дверей кожна і одна на кабіні водія для фіксації пасажирського салону. Ситуацію на дорозі перед автобусом зніматиме відеореєстратор.

Є імовірність, що у закуплених автобусах навіть буде можливість користуватися безкоштовним інтернетом, адже МАЗ 103 486 обладнаний WI-FIроутером з модемом, який працює в мережах стандартів CDMA або GSM.

Нагадаємо, Малецький хоче нового кредиту: закупити 20 автобусів та «повісити» їх на сміттєпідприємство.

Зазначимо, що Кременчук вже взяв великий кредит на придбання гранатових тролейбусів - 31 січня 2017 року міськрада Кременчука підтримала кредитний договір на 8 млн. євро від ЄБРР.

Окрім цього місто бере кредит в Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у 9 млн грн для енергоефективності.

Також, Кременчук освітлюють за кредитні кошти від НЕФКО.

За «Кременчукводоканалом» до цих пір числиться кредит від Євробанку.

 

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться