Кременчуцька газета
Неділя, 28 Травня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Оце так: лише матдопомога мера Кременчука Малецького у липні була більшою будь-якої зарплати його заступників

26 серпня 2022

У отриманих за місяць зарплатах головних VIP-чиновників мерії досі є чималенькі премії та надбавки. Дивіться які.

Нещодавно на сайт Кременчуцької мерії була подана петиція щодо заборони нарахувань надбавок та премій міському голові, його заступникам у час воєнного стану. За перший тиждень вона набрала необхідну кількість  голосів, чим підтвердила протест небайдужих громадян на такі чималі чиновницькі оклади. Однак і це, схоже, не особливо турбує головних VIP-чиновників Кременчука, адже їх зарплати, не зважаючи на війну в країні, неготовність до нового навчального року укриттів, проблеми з гуманітаркою, дорогим проіздом у комунальному транспорті, продовжують невпинно зростати. А надбавки та премії традиційно нікуди не зникають щомісяця.

Саме такі дані по зарплатах за липень «Кременчуцька газета» отримала відповіддю на інформаційний запит.

Першу сходинку рейтингу зарплат VIP-чиновників Кременчука посідає градоначальник Віталій Малецький з нарахованими йому у липні 149 тис 78 грн. Із них оклад становив 13 тис 662 грн, 4 тис 279 грн надбавки за вислугу років, 20 тис 511 грн просто надбавки, 25 тис 961 грн – премія, 3 тис 514 грн відрядження, 5 тис 23 грн відпускні. А тепер, увага, серед нарахувань зазначені і 75 тис 551 грн - матеріальної допомоги на оздоровлення. Після відрахувань податків та індексації до кишені В.Малецький поклав 118 тис 517 грн.

Друге місце - у віце-мерки з питань фінансів Тетяни Неіленко.  За липень цього року їй було нараховано 69 тис 131 грн. Серед них: оклад – 13 тис 500 грн, надбавка за ранг у 600 грн, за вислугу років – 5 тис 640 грн, надбавка за високі досягнення у праці та виконання особливо важкої роботи: 21 тис 90 грн, премії – 27 тис 636 грн. Чистими Неіленко отримала 54 тис 959 грн.

Третя сходинка – у заступника міського голови з питань жтлово-комунального господарства Івана Москалика, якому у липні було нараховано 64 тис 819 грн. Із них оклад складався з 11 тис 571 грн, 1 тис 812 грн - надбавка за вислугу років, 15 тис 55 грн – надбавки, 26 тис 407 грн – премії, 514 грн за ранг, вказана тут і середня зарплата у 8 тис 887 грн. Фактично на руки Москалик отримав 51 тис 531 грн.

Четверте місце дісталося секретарю міськради Юрію Гриценку, який того місяця після відрахувань отримав  51 тис 386 грн.

П’ята сходинка серед чиновницьких зарплат - у заступниці міського голови з гуманітарних питань Ольги Усанової. Вона за липень заробила «чистими» 48 тис 252 грн.

Шоста – у керуючого справами міськвиконкому Руслана Шаповалова, який на руки за місяць отримав 48 тис 233 грн.

Сьоме місце – у першого заступника міського голови, віце-мера із питань економіки Володимира ПелипенкаЙого гаманець поповнився на 47 тис 344 грн.

Восьмим у рейтингу по зарплатах за липень став заступник міського голови з питань будівництва Дмитро Кравченко. Він чистими  отримав 43 тис 340 грн

І остання сходинка – у заступника міського голови, який відповідає за розвиток культури та спорту, Руслана Проценка. Після податкових відрахувань та індексації він отримав 43 тис 32 грн.

Нагадаємо, Чий гаманець важчий: рейтинг доходів мера та VIP-чиновників Кременчука за червень

Думки громадян не уникнути: петиція про скасування надбавок та премій кременчуцьким чиновникам набрала понад 250 голосів

Як нагодувати родину переселенців перловою кашею, хлібом і водою - меру Кременчука Малецькому із зарплатою понад 60 тис грн цього не зрозуміти

 

 

Аріна Алініна

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися