Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: послуги з охорони у муніципальної поліції Кременчука майже вдвічі дорожчі, ніж у приватної фірми

23 января 2018
Отакої: послуги з охорони у муніципальної поліції Кременчука майже вдвічі дорожчі, ніж у приватної фірми

Комунальні підприємства Кременчука відмовляються від послуг своїх колег.

ГО «Кременчуцький антикорупційний комітет» провів дослідження вартості послуг з охорони, які надають КП «Муніципальна поліція» і приватна охоронна фірма. Результати оприлюднили на сторінці в Фейсбук (дивіться документи нижче).

«Минулого тижні (19 січня), згідно з інформаціїю із сайту Prozorro, КЗКіВ «Парк Крюківський» уклав договір про надання послуг з охорони на весь період 2018 року. Посадові особи вказаного комунального закладу обрали в якості виконавця ТОВ «Охоронне-розшукове бюро «Безпека» (код ЄДРПОУ - 41579081). Загальна сума угоди складає 156 000 грн (посилання на закупівлю - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-01-19-001797-b).

Цікавою у всій цій ситуації є те, що минулого року керівництвом парку було укладено договір на виконання аналогічних функцій з КП «Муніципальна поліція» на період з 17 липня по 31 грудня 2017 року (посилання на закупівлю - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-17-000139-b). У чому ж полягає різниця у роботі цих двох охоронних структур та чому посадові особи Крюківського парку обрали цього разу у якості охоронців представників приватного, а не комунального сектору?», - йдеться в повідомленні антикорівців.

Було встановлено, що комунальне підприємство за розміщення одного посту нараховує

32 грн/год і забезпечує чергування із 19.00 до 07.00 (тобто 12 годин). Щодо приватної охоронної фірми , то працівник буде отримувати платню на рівні 17,81 грн/год, а пост охорони буде функціонувати цілодобово (24 години).

«До цього потрібно додати, що КП «Муніципальна поліція» ще й отримує чималі кошти із міського бюджету для забезпечення свого функціонування. Так, згідно паспорту комплексної програми розвитку КП «Муніципальна поліція» (із змінами від 21 грудня 2017 року), із бюджету міста передбачається виділити: у 2017 році – 3 млн 232 тис  грн., а у 2018 році – 9 млн 971 тис грн.», - пропонує пригадати громадська організація.

Також вже відомо, що представники приватної охоронної фірми у акті обстеження, виявили найбільш уразливі місця об’єкту під охороною та вказали на необхідність зробити освітлення у певній частині парку, встановити додаткову огорожу та обладнати територію кнопкою тривожної сигналізації.

У громадських активістів виникає питання, а навіщо місту утримувати КП «Муніципальна поліція», витрачати на їх утримання гроші кременчужан-платниікв податків, якщо можна на більш вигідних умовах залучати приватні охоронні фірми?

Нагадаємо, наприкінці минулого року депутати міськради затвердили збільшення штатів муніципальної поліції.

Раніше повідомлялося, що керівник муніципалів М.Березін пообіцяв, що  охоплення всіх шкіл міста охоронцями «Муніципальної поліції» відбудеться вже з початку наступного бюджетного року, тобто з 1 січня.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться