Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Озирніться довкола – і насолоджуйтеся красою цього світу: тракторист із-під Кременчука кличе до пригод

18 травня 2021

Фото-мототурист Руслан Дробаха ділиться своїм секретом щастя.

Світ довкола – неймовірно прекрасний і багатогранний. Варто лише не просто дивитися навколо, а бачити – і тоді життя заграє новими фарбами. В цьому переконаний тракторист, мотоцикліст і фотограф Руслан Дробаха, який живе у с. Лутовинівка Кременчуцького району. Так, у фотосправі, можливо, він і любитель, однак настільки любить те, що робить, що його світлинами можна захоплюватися, а мандрівками – надихатися.

- Із чого почалося ваше захоплення мотоподорожами і фотографіями?

- Кілька років тому за компанію із братом придбали собі по мотоциклу.

Разом почали кататися. Зацікавився мототемою. Відкрив для себе, що на байках люди їздять кудись – подорожують. Підписався на кременчуцького блогера, який показував, що довкола є багато цікавих місць. Я почав подорожувати, і це мене затягнуло.

- Куди здійснили найпершу подорож?

- Найперша – вона найбільше і запам’яталася – у Чигирин (Черкаська обл. – авт.). Зібралися утрьох: я, брат і друг. Скажу, це емоції, які залишаться на все життя. А надалі з братом їздили у Черкаси на мотозліт.

- Коли вирушаєте у дорогу, про що думаєте?

- Просто хочу кудись поїхати, аби розширити свій кругозір. Ще бажаю зафотографувати краєвиди, щоб потім показати тим, хто хоче це побачити, хто теж хоче відвідати ту чи іншу місцину. Я далеко не їжджу, а демонструю людям, що багато хорошого і цікавого – зовсім поруч. Більшість навіть не здогадується, яка краса їх оточує. От я мандрую, фотографую і ділюся цим з усіма.

- Як обираєте місце для своїх мандрівок?

- У нагоді стають Google-карти, багато мандрівників додають туди свої світлини. У цьому сервісі можна обрати приблизний запланований маршрут і подивитися, які цікавинки трапляються дорогою. А також корисну інформацію варто шукати у блогерів та ютуберів.

- Куди запланували наступну подорож?

- Хочу тепер на Хортицю (Запорізька обл. – авт.), однак поки карантин, то там все зачинено. Також планую поїхати на Токівські водоспади у Дніпропетровську область. А ще думаю у Харківську область – я вже відвідав Шарівський замок, але не знав тоді, що в тій місцині ще безліч достойних уваги локацій.

- У вас індивідуальні заїзди чи з компанією?

- Так складається, що я їжджу сам: викроїв вільну хвилинку – і гайда! Тому й на фото зазвичай краєвиди, а я – лише на селфі. Напланував і гайнув. Я – хлібороб-тракторист із Козельщинського району, а у вільний час відкриваю найближчий світ через мандри.

- Які маєте грандіозні плани?

- Мрія – це мрія, а плани – те, що потрібно втілювати у життя. Тож, я збираюся мотоциклом поїхати у Карпати. На Західній Україні багато замків (а це мене дуже вабить), радіолокаційна станція «Памір» (засекречена військова частина, що стежила за всім повітряним простором Європи, бойове чергування велося постійно протягом майже 30 років – авт.), центр Європи і гори. Тож туди треба їхати мотоциклом. А ще – просто необхідно піднятися на вершину Говерли.

- Поділіться своїм секретом позитивного світосприйняття.

- Немає жодного секрету: просто побачив щось гарне – і сфотографував його. Можна, для прикладу, цілий день проїздити на тракторі і скаржитися, що втомився.

А можна використати цей час із користю, зазнявши лелеку в небі чи котика, що ніжиться на сонці. Треба помічати дрібниці.

І резюмуючи: «Треба намагатися у житті бачити більше позитиву, прагнути хорошого і ділитися прекрасним із оточуючими. Озирніться довкола – і насолоджуйтеся красою цього світу», – переконаний Руслан Дробаха.
На його світлинах можна побачити знаки (таблички) із назвами різних населених пунктів, мотоцикли з різних ракурсів та в найнеочікуваніших локаціях. А також природу, природу, природу... Маючи здатність бачити, людина вміє і показати красу довкола.

 

Тетяна Красельникова

Фото із особистого архіву Руслана Дробахи

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися