Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

По-багатому: виконком Кременчуцької міськради закуповує квіти удвічі дорожчі, ніж пропонують на ринках

27 мая 2019

Гвоздики по 16 грн замість 8 та троянди по 56 грн за кожну. 

У виконавчому комітеті Кременчуцької міськради так і не бажають економити. Скоріше навпаки – так і продовжують шикувати за рахунок міських коштів. Серед останнього – закупівля зрізаних квітів, ціна яких удвічі (!) дорожча за звичайні ринкові ціни. Так, у розділі «Відкрите місто» сайту Кременчуцької мерії опублікували результати двох останніх закупівель зрізаних квітів: гвоздики червоної та троянди Фрідом на загальну вартість у 11 тис 700 грн.

Якщо розглядати детальніше: на 2 тис 784 грн закупили 174 штуки гвоздик та на 8 тис 960 грн придбали 160 штук 80-сантиметрових троянд Фрідом.   

За нескладними підрахунками, одна гвоздика для виконкому обійдеться місту у 16 грн, а одна троянда – у 56 грн.

Квіти мають бути доставлені до виконавчого комітету до кінця цього року.

Звернемо увагу, що звичайна гвоздика, навіть на центральному ринку міста (де вартість квітів дещо дорожча звичайної), коштує 8 грн.

Тут же продаж однієї троянди коливається від 30 грн. Натомість, до 60 грн коштують найдорожчі троянди – від 80 см до метрових.

Тож, чому міськрада вирішили навіть на квітах просто так переплатити удвічі дорожчі суми? Чому, якщо троянди – то лише найкращих сортів, звідси ж – і найдорожчі?

Припущень щодо цього може бути декілька. Перше –  міськрада дійсно не думає, не рахує і не переймається жодною економією міських коштів. Друга – у погодженні саме на таку пропозицію може бути звичайний «договорняк» між виконкомом та фірмою–постачальником квітів.

Адже виграв тендери один ФОП: Чапала Наталія Павлівна, яка, відповідно до аналітичної онлайн-системи YouControl, окрім оптової торгівлі квітами та рослинами займається ще діяльністю у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультуванням з питань оподаткування, роздрібної торгівлею газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах.

Цікаво, чи й у інших вищевказаних галузях даному ФОПу активно допомагає з підробітком виконком?

Нагадаємо, «Квітне» тисячами і мільйонами, або Неекономний зелений Кременчук

 

 

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться