Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Помічники Мовчана свої грудневі премії направили на допомогу медзакладам Кременчука, а що ж помічники нардепа Шаповалова-поклали до гаманця?

21 січня 2021

За строковим трудовим договором на постійній основі у нардепа Юрія Шаповалова помічниками працюють Бокован Микола Володимирович, Коптюх Ольга Анатоліївна, а у нардепа Олексія Мовчана - Григораш Вікторія Олександрівна, Гриценко Валерія Юріївна, Кочуров Ілля Михайлович.

Помічники народних депутатів України в грудні 2020-го отримали зарплату вдвічі вищу, ніж звичайно. Таке рішення парламентарі ухвалили через залишок коштів на законодавчу діяльність. Передбачені до кінця року гроші не використали, тому депутати вирішили роздати їх помічникам. Про це йдеться в постанові Верховної Ради №4449.

Нині кожному нардепу дали 25 прожиткових мінімумів на зарплати своїм співробітникам. Це 52,5 тис. грн. Наприклад, якщо із зарплатою працюють два помічники, то кожен із них може отримувати по 26,2 тис. грн. У грудні фонд збільшили до 50 прожиткових мінімумів, або 105 тис. грн. Відповідно, якщо працюють два помічники, вони зможуть отримати вже по 52,5 тис. грн.

Слід зазначити, що за строковим трудовим договором на постійній основі у нардепа Юрія Шаповалова помічниками працюють Бокован Микола Володимирович, Коптюх Ольга Анатоліївна, а у нардепа Олексія Мовчана - Григораш Вікторія Олександрівна, Гриценко Валерія Юріївна, Кочуров Ілля Михайлович.

Бокован та Кочуров є депутатами Кременчуцької міської ради, а Гриценко - дочка секретаря міськради Кременчука Юрія Гриценка.

І ось, мабуть, реагуючи на критику та невдоволення таким широким жестом - платити подвійні зарплати помічникам, нардеп Олексій Мовчан вирішив з підлеглими преміїї собі не брати.

"У грудні ми у Верховній Раді проголосували за перерозподіл залишків коштів між помічниками народних депутатів.

Іншими словами, помічники мали отримати премії.

Ми із командою направили 100% цих коштів на допомогу медзакладам Кременчука для боротьби із COVID-19.

Щиро дякую моїм помічникам Валерії Гриценко, Іллі Кочурову та Вікторії Григораш за таку важливу справу.

Свої премії, загалом близько 35 тис. грн, вони повністю перерахували на рахунок БФ "Пацієнти України" для придбання масок CPAP для лікарні ім. Богаєвського міста Кременчук Полтавської області.

Ці маски необхідні для неінвазивної штучної вентиляції легень з метою протекції дихальних шляхів та збільшення дихального об'єму, коли пацієнт не може досягти адекватного рівня сатурації.

Зараз це найкраща альтернатива ШВЛ з інтубацією трахеї.

Приємно рухатись в одному напрямку із командою людей, які готові допомагати іншим",- написав Oleksiy Movchan 

Нагадаємо, Бокован, Гриценко, Кочуров і Ко у грудні просто таки озолотяться коштами держбюджету

 

Лазор Леснін

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися