Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Пошук Національної ідеї України у Кременчуці коштуватиме майже півмільйона гривень

1 ноября 2017
Пошук Національної ідеї України у Кременчуці коштуватиме майже півмільйона гривень

Деталей обмаль, але напевно гроші кременчужан-платниікв податків можуть отримати лояльні до фіолетової команди мера Малецького молодіжні громадські організації.

Вже на листопадовій сесії міської ради депутатам запропонують затвердити міську цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Відповідний проект рішення опубліковано на веб-порталі Кременчуцької міськради. 

У пояснювальній записці до проекту рішення, яке розробили в управлінні у справах сім'ї, дітей та молоді, є аргументація:

«Дана програма спрямована на розв’язання проблем, які неможливо вирішити в процесі поточної роботи, та які існують в системі національно-патріотичного виховання Полтавщини. Залучення коштів міського бюджету дасть можливість забезпечувати у перспективі широке залучення молоді до активної участі у національно-культурному відродженні українського народу і т.і».

Окремим пунктом програми йде «Пошук і обґрунтування Національної ідеї України».

І саме на організацію та проведення конкурсу на формулювання та обґрунтування кращого проекту Національної ідеї України  передбачаються кошти з міського бюджету в сумі 150 тисяч гривень.

До пошуку національної ідеї планують залучити громадську організацію «Товариство охорони природи міста Кременчука». Бо вона є серед тих, хто отримає фінансування. Також кошти між собою будуть розподіляти ще і управління у справах сім'ї, дітей та молоді і Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. Кошти планують виділяти протягом трьох років.

Що саме передбачає цей конкурс і яким «боком» до пошуку національної ідеї природоохоронна громадська організація – не уточнюється.

Зовсім немає конкретики в пункті «Молодіжна патріотична платформа», який передбачено в розділі «Поглиблення знань дітей та молоді про традиції українського народу, естетичне виховання, розвиток творчої уяви дітей та підлітків». Проте від 108 тисяч гривень на початку дії програми до 155 тисяч наприкінці дії може отримати в рамках вищеназваної програми відомий своєю лояльністю до фіолетової команди мера Малецького Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій. До складу цього комітету входить і Молодіжний парламент Кременчука «вихованцем» є міський голова Віталій Малецький.

А на проект «Відродження нації» (щодо якого в проекті рішення теж немає ніякої конкретики) управління у справах сім'ї, дітей та молоді і громадської організації «Об’єднання учасників та ветеранів АТО Кременчука»  мають отримувати  134,6 тис. грн. щорічно

Виконання інших пунктів програми менш вартісне.

Так ще передбачається фінансування різних патріотичних дитячих ігор, таких, як «Джура» та інші, проведення спортивного свята «Козацькі забави», міського етапу Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги», змагань з паркового орієнтування «Шляхами козаків», спортивно заходу «Козацькі ігри» тощо.

Всього програма за три роки може «потягти» з міського бюджету 8,7 млн грн. У 2018 році – 3 млн  354 тис грн., у 2019 році - 2 млн 536 тис грн., а в 2020 році - 2 млн 819 тис грн.. 

Раніше повідомлялося, що більш ніж мільйон гривень кременчуцька влада хоче витратити на обладнання кімнат зберігання зброї в опорних навчальних закладах. Це ліцеї №4,6, колегіум № 25 і 31-а школа.

Це передбачає міська цільова програма  національно-патріотичного виховання дітей та молоді, яку пропонують затвердити депутатам Кременчуцької міської ради на сесії, яка відбудеться 16 листопада. 

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться