Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 9 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Рейтинг зарплат очільників кременчуцьких закладів культури та парків: комусь за 100 тис грн, а у когось не дотягує і до 50-ти

6 серпня 2021

Суми «чистих» зарплат за цілих шість місяців деяких очільників міських закладів культури дорівнють місячним зарплатам деяких VIP-чиновників мерії.

Продовжуємо знайомити читачів із зарплатами керівників комунальних підприємств і установ Кременчука. Цього разу публікуємо рейтинг зарплат очільників закладів культури нашого міста. Аби скласти даний рейтинг, ми надіслали 10 запитів до відповідних установ і просили вказати суми зарплат їхніх керівників за І півріччя 2021 року (січень-червень).

Тож дивимося на зарплати чиновників разом:

Першу сходинку серед зарплат посів директор комунального закладу культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» Олександр Мірошніченко. Найбільшу зарплату він отримав у червні – 30 тис 161 грн. Того місяця йому нарахували 12 тис 44 грн відпускних, 4 тис грн премії, 1 тис 680 грн матеріальної допомоги на оздоровлення, 3 тис 738 грн – доплати за напруженість. Загалом за 6 перших місяці цього року очільник парку отримав 104 тис 991 грн.

На другому місці – відомий та одіозний у Кременчуці директор комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» Віталій Дедюрін. Найвищу зарплатню за цей період він також отримав у червні – 21 тис 627 грн. Із них 6 тис 61 грн –матдопомоги, 2 тисч 485 грн відпускних, 10 тис 500 грн премії, 2 тис 424 грн надбавки та 484 грн надбавки за вислуго року. У сумі за перше півріччя 2021 р Дедюрін отримав «чистими» 102 тис 117 грн.

Третє місце – у очільника Міського палацу культури Сергія Ситника. Що цікаво, усі його оклади за кожен із запитуваних шести місяців однаковий. А саме – по 16 тис 581 тис грн. Кожного місяця пан Сергій однаково отримував по 7 тис 449 грн преміальних, 3 тис 724 грн  надбавок за складність та напруженість, 2 тис 234 грн – доплат за вислугу років. За перші 6 місяців цього року Ситник отримав 99 тис 486 грн.

Далі рейтинг зарплат за І півріччя 2021 року керівників закладів управління культури Кременчука виглядає так:

4 місце по рейтингу зарплат за перше півріччя цього року -  у директора Парку Миру Віталія Добрунова: 83 тис 670 грн.

5 сходинка – у в.о. директора КЗКіВ «Парк Крюківський» Олександра Непші. За перші шість місяців року він отримав 83 тис 362 грн.

6-та у диреткора комнуального закладу фізичної культури і спорту «Міський футбольний клуб «Кремінь» Андрія Недяка. Сума його зарплат за 6 міс 2021 р складає 78 тис 422 грн.

7-ме місце посіла сума зарплат шести місяців в.о. директора регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» Геннадія Панова: у 63 тис 358 грн.

8 позицію по зарплатах зайняв директор комунального закладу культури «Міський центр культури і дозвілля» Олександр Татаринов із сумарною шестимісячною зарплатнею у 58 тис 776 грн.

9 сходинку обіймає в.о. директора КЗК «Кременчуцький краєзнавчий музей» Алла Гайшинська із сумою зарплат, отриманих «на руки» у 55 тис 937 грн.

Замикає рейтинг зарплат очільників культури (10 місце) шестимісячний оклад в.о. директора Кременчуцького музею історії авіації і космонавтики Анатолія Бишенка. За перше півріччя 2021 р. він отримав 42 тис 940 грн.

У порівнянні з другим півріччям 2020 року у більшості директорів закладів культури зарплати збільшилися, та найбільше у очільника Міського саду Дедюріна – на 24.8%; почав отримувати на 19,24% Непша, у Ситника зарплата зросла на 3.72%, у Добрунова на 19.6%.

На 5.3% зменшився оклад у Мірошніченка.

Звернемо увагу, суми «чистих» зарплат за цілих шість місяців деяких очільників міських закладів культури дорівнють місячним зарплатам деяких VIP-чиновників мерії. Наприклад, лише за червень віце-мер Дмитро Кравченко отримав 90 тис 300 грн, у першого віце-мера Володимира Пелипенка - 90 тис 44 грн, у мера міста Віталія Малецького - 57 тис 323 грн. Тож навіть на цьому прикладі бачимо, як «переймається» мер іншими очільниками підрозділів свого міста.

Нагадаємо, ось такі зарплати в директорів кременчуцьких парків, палаців культури і керівників футбольного клубу і центру еко-соцдосліджень.

Грошей, як бруду: зарплати VIP-чиновників Кременчука не зменшуються

Нескромний Малецький: мер Кременчука обігнав по зарплаті колег із українських міст-обласних центрів

Десятки тисяч гривень поклав у гаманець кожен із кременчуцьких VIP-чиновників у лютому цього року

 

 

Наталя Роговцева

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися