Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 25 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Співачка Катерина Бужинська: про мрію дитинства, інтимні пропозиції артистам та про інше

6 червня 2021

Ексклюзивне інтерв’ю «Кременчуцькій газеті».

Українська співачка Катерина Бужинська, яка виконує відомі хіти «Як у нас на Україні», «Україна - це ми», «Желанный», «Королева вдохновения» тощо, днями у Полтаві відвідала вечір пам'яті лідерки гурту «Фристайл» Ніни Кірсо та дала ексклюзивне інтерв’ю нашій газеті.

- Катерина, як проводили час на карантині?

- Скажу, що на карантині була трошечки депресія, не було спілкування з глядачем. Цього дуже не вистачало: гастролей, оцього руху, емоцій, енергії. Проте я була щасливою, тому що була з родиною. Але не на 100%, адже мені не вистачало концертів.

- Можливо у вас за цей час з'явилось якесь нове хобі?

- Вирощувати квіти, займатися розвиваючими іграми з дітьми. Не можу сказати, що це нові хобі, це нормальні справи кожної матусі.

- Чи доводилося економити?

- Так, звичайно, тому, що не було роботи, не було зарплати.

- А ви на собі відчули цю хворобу чи вас Бог милував?

- Господь мене милував, а мій чоловік сильно перехворів. І ми його вимолили – не знали, чи виживе. Бо перехворів дуже важко: молодий, здоровий і ось так просто…

- Якщо б це була не музика, то чим би ви ще могли займатися?

- Я могла б займатися рекламою, бути фотомоделлю… випускала б авторські парфуми і косметику – тим, чим я якраз і займалася на карантині, коли не було в мене концертів. Адже я рекламую українські бренди. От зараз я від Катерини Чупак (дизайнерка – авт.) – отака в мене розкішна концертна сукня.

- Днями, а саме 1 червня відзначали День захисту дітей. Розкажіть, чого вам не вистачало у дитинстві?

- Ви знаєте наше дитинство в Радянські часи (я 79-го року) – не було таких іграшок, які є зараз. І ось ті іграшки, які я зараз купую своїм дітям, я ними граюсь, тому що в мене таких не було... Мені цікаві… ці роботи, трансформери, оці динозаври, оці нереально круті ляльки, їхній одяг. А що ми тоді мали? У мене найкраща іграшка і мрія була – це білі ковзани, оце ми найкраще, що мали. Їх якось знайшла під ялинкою і це був неймовірний подарунок.

- Мама в дитинстві часто хвалила?  

- Не пам’ятаю. Не дуже часто.

- Що взяли б у свій характер від батьків?

- Цілеспрямованість, працелюбство… у мене тато... такий активний, один із найкращих будівельників у Чернівцях. І, не зважаючи, що він на пенсії, працює, допомагає сусідам і постійно щось робить. У нього натруджені в мозолях руки, але ці руки хочеться поцілувати, адже я завжди поважаю людей, які трудяться.

- Яка в дитинстві була основна мрія щодо професії?

- Це не була мрія. Це було як Богом дане. Я в три роки уже сказала, що буду співачкою, не просто сказала, що я хочу… сказала: «Буду»! І в 11 років уже перша перемога і грошовий приз – і мама поїхала в Польщу, отримали путівку. І тоді зрозуміли, що таки так! Що це - доля!

- Нещодавно одна з відомих співачок України, а тепер Росії, розповіла про те, що їй пропонували інтимний зв'язок. Ви чарівна… Чи знали ви, що у вашому «цеху» таке є?

- Звичайно, цей весь бруд є… Але мені пощастило, що я у 18 років вийшла заміж, і не кожен хотів ризикувати… тому, що мій перший чоловік був 2 метри зросту і активний. Але були випадки… був один генерал… коли ми сиділи з чоловіком поруч за столом, а він поклав мені так руку на коліно і так дивиться на мене. А мене тоді аж почало трясти. Для мене тоді це був такий шок: «Як людина може так поводитись?» і, в принципі, після того я зрозуміла, що так, таке є. Але все залежить від людини і від жінки. І слава Богу, що мені не довелося «злітати з квітки на квітку». У мене був перший чоловік, став другий і від цього бруду мене Господь милував. Тобто, якщо і досягала якихось кар’єрних злетів, то завдяки таланту, красі, пісням, але не через такі стосунки.

- Ви час від часу буваєте у Болгарії…

- У мене чоловік болгарин, так.

- А мама у вас живе в Криму. Чи зустрічаєтеся з матусею і чи були на окупованій території?

- З 14-го року, як це все сталось, не була. Маму, на жаль, не бачила... Стосунки у нас, на жаль, не такі, як хотілось би… і  це така… важка для мене тема, особисте.

- Колись ви сказали, що мрієте представляти інтереси України та культури в Європарламенті. Чи залишилось це бажання?

- Не знаю… Якщо мені Богом це буде дано - воно буде. Але чому б ні. Тим паче, я уже там була і неодноразово, і з промовою, і навіть з піснею, з місією. З українською делегацією. І в штаб-квартирі НАТО теж співала з українськими дітками. І в нас соціальний проєкт мого фонду «Чисті серцем діти за мир в усьому світі» - наймасштабніший соціальний проєкт. І «Книга добра» - це новий культурно-соціальний, міжнародний, «таємниці України для тебе» - це якраз такі скарби. Тобто, є чим займатись і в Європарламенті теж.

- Колись ви були в Кременчуці і розповідали, що знайомі з Олегом Сазоновим (депутат обласної ради – авт.). Досі підтримуєте цей зв’язок?

- Ні, не бачила, якось розійшлись дороги… А він став депутатом?

- Ви тоді спрогнозували, що він стане обласним і народним депутатом. І він уже став обласним.

- О, тоді треба його знайти в Інстаграм… (сміється – авт.) і сказати, що йому потрібен наш концерт...

 

Олег Булашев

Фото Олександра Попенка

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися